Lyofilizované perly kyseliny hyaluronové 30 ks + esence

Nyní perly + esence z hruškových květů za výhodnou cenu.

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. Představujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyaluronové doplněné o peptidy.

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení stárnutí.

Perla významně hydratuje, zlepšuje kožní bariéru  a zároveň aktivuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových.

Zboží expiruje: esence 24. 07. 2024
Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ks + 100 ml
Cena včetně DPH: 2740 Kč 1995 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomlazování pleti.
  • Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda. Proto perla neobsahuje žádný konzervat. Je tedy významně snížena možnost výskytu alergických reakcí.
  • Díky významného vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje.
  • Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging účinky.
  • Vhodné pro všechny typy pleti včetně problematické.

 

Lyofilizované perly kysel. hyaluronové: Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Rice Amino Acids, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Proline

Zdroje:

  • Hyaluronic acid: Bravo, B, Correia, P, Gonçalves Junior, JE, Sant'Anna, B, Kerob, D. Benefits of topical hyaluronic acid for skin quality and signs of skin aging: From literature review to clinical evidence. Dermatologic Therapy. 2022; 35(12):e15903. doi:10.1111/dth.15903
  • Porphyridium cruentum: EMETI, Ana, et al. Cosmetic ingredients from the sea in skin care products. Arhiv za farmaciju, 2015, 65.5: 316-325.

Esence: **Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, **Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract, **Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, ☆Ascorbyl Glucoside, **Glycerin, **Propanediol, Water, **Sodium Levulinate, **Sodium Anisate, **Xanthan Gum, **Pyrus Communis (Pear) Flower, **Sorbitan Oleate, **Sodium Hyaluronate, Linolenic Acid, Phenylpropanol, **Asiatic Acid, **Madecassic Acid, **Asiaticoside, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, **Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Pogostemon Cablin Oil, Citral, Linalool, Limonene

** přírodního původu
☆ Ecocert
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

Zdroje:

  • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
  • Magnesium ascorbyl: HUANG, S.-C., et al. Simultaneous determination of magnesium ascorbyl phosphate, ascorbyl glucoside, kojic acid, arbutin and hydroquinone in skin whitening cosmetics by HPLC. Journal of Food and Drug Analysis, 2004, 12.1: 1.

 

ThinkBio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.

PURE DISTRICT je jediným oficiálním distributorem značky ThinkBio pro český a slovenský trh. Pokud „stejný“ produkt nakoupíte od jiné společnosti, než je sám PURE DISTRICT nebo jeho smluvní partneři, nemusí se jednat o originál. Tím pádem nemusí být zaručena kvalita a ani bezpečnost produktu.

 

About your Hair About your Hair
WeCare
About your Hair
1690 Kč
Momentálně nedostupné