BIO Přírodní bronzer č. 3

Zcela inovativní řada přírodních biotermální dekorativní kosmetiky italské značky FRAIS MONDE je vyjímečná tím, že obsahuje mimo jiné minerály z léčivé sirné vody REPOLE, která má prokázané léčebné účinky na pleť. Podporuje přirozený obranný systém pokožky. Bronzer je v BIO kvalitě a je vytvořen speciálně pro dokonalý a dlouhotrvající efekt. Pozor tento odstín je nejtmavší a nádherně vynikne na opálené kůži. Má odstín terakoty nebo pálené hlíny. 

Určeno pro: Pro všechny typy pleti.
Struktura: Jemná, zcela přírodní, snadno se aplikuje a přilne k pleti.
Výsledek: Silné krytí, matný a přirozený finiš.

Náš tip: Pokud chcete světlejší barvu bronzeru, vyzkoušejte značku GEODERM.

 

Skladem: Ano
Velikost balení: 10 g
Cena včetně DPH: 699 Kč 499 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů

Představujeme vám inovativní řadu čistě přírodního líčení BIO-THERMAL italské značky FRAIS MONDE. Celá řada je postavena na bázi minerálních solí z vody Repole. Tato minerální voda je uznávaná italským Ministerstvem zdravotnictví pro své dermatologicky aktivní látky, tzn. že sirná voda má prokázané léčebné účinky.

Dekorativní kosmetika FRAIS MONDE obsahuje pouze organické a GMO free oleje, přírodní extrakty a termální minerální sirnou vodu, která je známá svými blahodárnými účinky na kůži. 

FRAIS MONDE je biotermální kosmetika, jejíž historie sahá až do 19. století. Stojí za ní již 5 generací farmaceutů a našli byste jí v provincii Crotone na jihu slunné Itálie. A my jsme Vám z ní vybrali to nejlepší, nejčistší a nejúčinnější.