Anti-age maska Kelp

Potřebujete zpevnit kontury obličeje? Zlepšit povadlost a elasticitu pleti? Máte rozšířené póry? Pocit „papírové kůže“? Potom musíte mít ve své beauty péči WHAMISA FRESH Masku z mořských řas KELP.

Luxusní maska je vyrobena z vyříznuté řasy, která je napěchovaná mořskými bioaktivními molekulami jako je beta-glukan, kyselina alginová, fukoidan a lutein. Tento mix pomáhá viditelně zpevnit obličej,  zlepšit zářivost, texturu i hydrataci pleti a zatáhnout póry. Oproti původní masce KELP má tato ještě "nadupanější" složení. Kromě již známé zelené řasy KELP obsahuje i řasy hnědé a červené. Kombinaci těchto skupin řas nenajdete v žádné jiné masce na trhu. Klinicky testováno.

Náš tip: Udělejte si intenzivní měsíční vypínací kúru. První týden aplikujte 2 masky. Zbylé týdny vždy jen jednu.

Chcete se dozvědět více o řadě WHAMISA FRESH? Poslechněte si podcast.

Zboží expiruje: 20. 09. 2024
Skladem: Ano
Velikost balení: 23 g
Cena včetně DPH: 425 Kč 365 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
Cena za Pure Body: 260 bodů doplatek 340 Kč
  • Eclonia stolonifera (stromovice výběžkatá) zastupuje hnědé řasy a pomáhá zvyšovat elasticitu různými mechanismy včetně vlastní produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.
  • Gracilaria Verrucosa je zástupcem červené řasy. Obsahuje lutein, přirozeně vyskytující se karotenoid, vykazující antioxidační vlastnosti. Chrání pleť před výraznějšími projevy stárnutí a uzamyká hydrataci v pleti.
  • Laminaria Japonica (řasa kelp) je zelenou řasou, ze které je vytvořena celá maska. Tato řasa obsahuje i sérum, kterým je maska impregnována.
  • Obsahuje patentovaný WHAMISA COMPLEX 4, což je speciálně vyvinutá kombinace účinných extraktů s velmi silnými anti-aging účinky.
  • Adenosin je jedním ze čtyř základních stavebních kamenů lidské DNA. V kosmeceutice je to zcela nový objev, v Česku prakticky neznámý. A co adenosin umí? Přispívá k potlačení viditelných projevů stárnutí, podporuje produkci kolagenu, pomáhá potlačovat projevy vrásek. Je vhodný i pro citlivou pleť a problematickou pleť.

Maska: Laminaria japonica
Sérum: Ecklonia Stolonifera Extract, Gracilaria Verrucosa Extract, Propanediol, Laminaria Japonica Extract, **Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, **Sorbitan Oleate, Glycerin, ★Serenoa Serrulata Fruit Extract, ★Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, ★Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, ★Leonurus Sibiricus Flower/Leaf/Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Brown Rice Vinegar, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Tocopherol, ☆Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Junos Peel Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

** přírodního původu
*** přírodní konzervanty
☆ Ecocert / bergamotový olej neobsahuje bergapten
★ Whamisa's Complex-4

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • Porphyridium cruentum: EMETI, Ana, et al. Cosmetic ingredients from the sea in skin care products. Arhiv za farmaciju, 2015, 65.5: 316-325.

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest