HOT NEWS: Veganské WHAMISA hydratační spreje v BIO kvalitě

HOT NEWS: Veganské WHAMISA hydratační spreje v BIO kvalitě

Horkou novinkou letošního léta budou ANTI-AGE hydratační spreje, které jsou tak multifunkční, že je použijete i na vlasy!

Neobsahují žádnou přidanou vodu, takže nevysušují pokožku. Voda je 100 % nahrazena fermentovanými rostlinnými výtažky, a proto účinkují okamžitě. 

SPREJE NA OBLIČEJ A VLASY:

WHAMISA BIO ANTI-AGE Hydratační sprej Deep Rich je silně vypínací ANTI-AGE sprchou pro váš obličej, protože obsahuje AdenosinGlukonolakton. Je vhodný pro zralou, citlivou a suchou pleť. Zajímavým bonusem jsou jeho rozjasňující a sjednocující účinky. Hydratační sprej používáme po nanesení Tonika jako hydratační „kůru“. Jedná se totiž o další krok v péči o pleť zejména suchou a zralou. Až poté je vhodné aplikovat krémy. Dvoufázové složení vás bude neuvěřitelně bavit. Na cesty lze použít i místo klasického Tonika. Pokud sháníte hydratační sprej pro použití kdykoliv během dne, sáhněte po Hydratačním spreji s olivovými listy.

WHAMISA BIO ANTI-AGE Hydratační sprej Refresh je doslova silně vypínací ANTI-AGE sprcha pro váš obličej, protože obsahuje Glukonolakton. Je vhodný pro problematickou a aknózní pleť, protože má čisticí a hojivé účinky. Hydratační sprej používáme po nanesení Tonika jako hydratační „kůru“. Jedná se totiž o další krok v péči o pleť zejména suchou a zralou. Až poté je vhodné aplikovat krémy. Dvoufázové složení vás bude neuvěřitelně bavit. Na cesty lze použít i místo klasického Tonika. Pokud sháníte hydratační sprej pro použití kdykoliv během dne, sáhněte po Hydratačním spreji s damašskou růží.

SPREJE NA OBLIČEJ A TĚLO:

WHAMISA BIO Hydratační sprej s olivovými listy výrazně zklidňuje, zjemňuje a zajišťuje elasticitu pleti.  Je proto vhodný především pro suchou nebo zralou ale i normální pleť. Obsahuje Natto gumu, přírodní kolagen 10x účinnější než kyselina hyaluronová. Má nevtíravou svěží vůni a po aplikaci nerozmazává make-up. Pokud máte dehydrovanou pleť doplňte svou péči i o ANTI-AGE Hydratační sprej Deep Rich.

WHAMISA BIO Hydratační sprej s damašskou růží je ideální volbou pro smíšený a mastný typ pleti. Protože výtažky z růže umí pleť rozjasnit a zároveň posílit ochrannou funkci kůže. Tzn., že i aknózní typ pleti jej bude milovat. Příjemným bonusem je sjednocená pleť s apelem na hyperpigmentace. Obsahuje Natto gumu, přírodní kolagen 10x účinnější než kyselina hyaluronová. Voní opravdu po růžích a po aplikaci nerozmazává make-up. Pokud máte dehydrovanou pleť doplňte svou péči i o ANTI-AGE Hydratační sprej Refresh.

 

Fotografie

WHAMISA BIO Hydratační sprej s olivovými listy_100 ml_1025 Kč_puredistrict_cz.jpg
WHAMISA BIO Hydratační sprej s květy damašské růže 100 ml_1025 Kč_puredistrict_cz.jpg
WHAMISA BIO Anti_age_Hydratační sprej DEEP RICH 100 ml_1145 Kč_puredistrict_cz.jpg
WHAMISA BIO Anti_age_Hydratační sprej REFRESH 100 ml_1145 Kč_puredistrict_cz.jpg
WHAMISA BIO Anti_age_Hydratační sprej DEEP RICH 100 ml_1145 Kč_puredistrict_cz_a.png
WHAMISA BIO Hydratační sprej s květy damašské růže 100 ml_1025 Kč_puredistrict_cz_a.png
WHAMISA BIO Hydratační sprej s olivovými listy_100 ml_1025 Kč_puredistrict_cz_a.png