KOMBE slaví a dárek dostanete Vy!

KOMBE slaví a dárek dostanete Vy!

02.05.2023 | Sdílet na FB

Letos v květnu je to přesně sedm let, co KOMBE spatřilo světlo světa. Slavíme a dárek dostanete Vy. Ke každému nákupu nad 1500 Kč se můžete těšit na KOMBE Eco pack v hodnotě 159 Kč. No není to skvělé? Akce platí po celý květen.

Pojďme se podívat na to, jak šel čas s KOMBE

2015-2016 Celý rok jsem testovali ten nejlepší ženšen. A nakonec jsme vybrali ten z korejské oblasti Punggi. Proč? Protože je jednoduše nejlepší!

1. máje 2016 spatřilo světa KOMBE ženšenový extrakt s jujubou. Varianty 20 ks, 50 ks a 100 ks se prodává doteď a jsou stále velmi oblíbené.podzim 2019  Několik prvních balení 100% extraktu ze ženšenu - silnější a bojovnější verzi KOMBE s názvem KOMBE ROYAL, jsme uvedli na trh ještě před covidem. Právě během pandemie jsme po KOMBE Royal sahali nejčastěji. A s námi i desítky dalších spokojených zákazníků.srpen 2020 limonáda pro dospělé Ženšenáda se původně jmenovala Fermentáda. Jejím základem jsou zralé sicilské citróny, KOMBE a rozmarýn. Je svrchně kvašená s pomocí šampaňské kvasinky. Je to naše stálice, když doma něco slavíme.prosinec 2020  Pár dní před Vánoci jsme spustili pilotní projekt KOMBE Eco packy. Čím dál tím více našich zákazníků nebavilo neustálé otevírání jednotlivých sáčků a proto jsme udělali variantu s odměrkou. Vybrat jste si mohli z několika barev a množství. Výběr jsme časem zúžili na 111 dávek a 222 dávek ženšenového extraktu KOMBE.

září 2021 Rádi mlsáme, ale ani ve sladkostech jsme nechtěli dělat kompromisy, proto jsme nechali vyrobit první čokoládu se ženšenem v České republice. Každá tabulka je ručně posypaná dvěma sáčky KOMBE. Na začátku byly čtyři příchutě. O rok později jsme přidali ještě vegan verzi.


srpen 2022  první svačinka pro dospělé - ano, to je KOMBE Smoothie. Chuť jsme řešili více než rok, protože jsme nechtěli šetřit na složení. Proto je smoothie postaveno na kombinaci manga, pomeranče, mandarinky, banánu a ananasu.duben 2023 nejnovější KOMBE ženšenový extrakt je varianta Eco pack 10 dávek. Je ideální, pokud jste KOMBE ještě neochutnali, nebo také jako dárek.

Už teď prozradíme, že se letos můžete těšit na další tři novinky z KOMBE rodiny.

Děkujeme za Vaši přízeň, podporu a jsme rádi, že se KOMBE stalo součástí Vašeho života.

Lucka & Líba