Natto GUMA je 10x účinnější než kyselina hyaluronová

Natto GUMA je 10x účinnější než kyselina hyaluronová

28.10.2019 | Sdílet na FB

O kyselině hyaluronové se tvrdí, že téměř okamžitě vyhlazuje vrásky. Nenechte se ale mýlit, daleko účinnější a efektivnější je natto guma. Jen se o ní v Čechách neví. Jedním z průkopníků v kosmetickém průmyslu, který tento zázrak začal používat do svých přípravků, je korejská kosmetika WHAMISA.

Natto guma je unikátní přírodní mix kolagenu, vitaminů a minerálů, který vzniká fermentací sójových bobů s mikroorganismy rodu Bacillus. Úplně nejzásadnější složkou tohoto elixíru je PGA /KYSELINA GAMA POLYGLUTAMOVÁ/, což je rostlinný kolagen, který je 10x účinnější než kyselina hyaluronová. Navíc, oproti živočišnému kolagenu, mnohonásobně účinněji zvyšuje elasticitu pleti.
A co PGA bezkonkurenčně umí? Usnadňuje exfoliaci mrtvých buněk keratinu, a tím dává impuls k regeneraci vlastních buněk.

JEDNODUŠE ŘEČENO, MLÁDNETE!

Také zvyšuje produkci vlastních hydratačních faktorů (NMF), tzn. pleť se sama od sebe regeneruje, hydratuje, omlazuje a vypíná. Tento efekt žádná jiná složka v kosmetice neumí. V tom je zásadní rozdíl oproti klasickému živočišnému kolagenu. Ten pouze nabobtná, protože na sebe naváže vodu z vašeho obličeje a vypne pleť pouze chvilkově. Bohužel se ale nedostane do hlubších vrstev.
Kromě výše uvedených unikátních vlastností NATTO GUMA viditelně redukuje vrásky, uzamyká vlhkost v pleti, rozzáří ji a vytváří jemný hladký hydratační film na kůži.

Hydratační krém s přírodním kolagenem WHAMISA mohu doporučit všem typům pleti, protože významně hydratuje. A to i v zimě! Nenechte se zmást, i když je na krabičce napsáno WATER cream, není v něm ani kapka vody. Suchá pleť jej ocení v kombinaci s Pleťovým olejem WHAMISA,“říká PharmDr. Lucia Havlíková, Pure District.

Krém s kolagenem intenzivně hydratuje, dodává pleti plnost, pružnost a mladistvý vzhled. Krém je obohacen o silně účinnou směs olejů z mrkvových a hroznových semínek, která mají anti-aging účinky.

Hydratační krém s natto gumou (51 ml) koupíte zde.

NATTO GUMU obsahují také Whamisa Hydratační sprej s olivovými listykvěty damašské růžeAnti-age liftingová maska Kelp

 

 

Fotografie

WACR (1).jpg
hydratační krém_a.jpg
OLMT (1).jpg
ROMT.jpg