PURE DISTRICT = Spojení vědy a krásy, váš patent na krásu

PURE DISTRICT = Spojení vědy a krásy, váš patent na krásu

06.01.2021 | Sdílet na FB

„Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a s hrozící čtyřkou chceme být nejen hezké, ale i zdravé. Proto jsme si vymyslely koncept PURE. Pure znamená nejen čistý, ale i ryzí, nezkažený, neznečištěný, nefalšovaný, přírodní… A tak vznikl PURE DISTRICT. Místo, kde chceme všechna ta výše zmíněná přídavná jména zachovat. Vítejte ve světě dlouhověkosti, ve kterou my věříme. Nikdy vám nebudeme nenabízet nic, co jsme do detailu nevyzkoušely a co by nefungovalo.“  PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková

PURE DISTRICT je spojením vědy a krásy. Vědu v tomto případě zastupuje doktorka farmacie Lucia, která je odborným garantem celého projektu. Díky ní již nemusíte číst složení produktů, přečte je za vás. A jak celý koncept vypadá a jak se prezentuje má na starosti Líba. Jak samy o sobě říkají: „Jsme jako černá a bílá, jako jing a jang. Vše, co tvoříme, tvoříme s láskou.“ Každá je úplně jiná, ale dohromady tvoří tým, který má lidem co nabídnout.

Na začátku bylo KOMBE. Produkt, který na trhu chyběl. V roce 2015 Lucia znovuobjevila sílu a účinky ženšenu. Díky svým dlouholetým zkušenostem ve farmaceutickém průmyslu a výzkumu zjistila, že na trhu chybí kvalitní produkt ze ženšenu. V té době se spojila s Líbou, magistrou umění a společně začala více než roční cesta, na jejímž konci se zrodilo KOMBE. Unikátní kombinace ženšenu pravého a jujuby, jediná svého druhu na českém trhu. Chráněna ochrannou známkou pro evropský trh.  

Ženšen obsažený v KOMBE pochází z panenské oblasti PUNGGI, kde roste po tisíce let. Na světě existují jen dvě lokality, kde se tento druh ženšenu pěstuje. Právě tento druh je nejvzácnější a nejúčinnější. Existuje na něj také nejvíce klinických studií. KOMBE je denní rituál, bodyguard imunity, zdroj energie, koncentrace a likvidátor stresu i únavy. KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. A my víme, že všichni, kterým na sobě záleží, jej budou milovat. KOMBE znamená v korejštině „na zdraví“.

KOMBE doslova změnilo život tisícům zákazníků.  A Lucia s Líbou se rozhodly vytvořit koncept, který by řešil péči o tělo komplexně. Nejenom vnitřně, ale i zevně. S přibývajícím věkem a vráskami každá žena více řeší, jakou kosmetiku používá. Nezajímá ji jen, jak produkt vypadá, jaké má vlastnosti, ale především, jak funguje. Na trhu v té době nebyla kosmetika, která by byla 100 % čistá a přesto účinná. Obecně čistě přírodní značky jsou fantastické pro pocit, který z nich máte, ale vrásky nevyhladí. Je to logické, protože obrovské molekuly nemohou prostoupit do hlubších vrstev pokožky a tak nemůžeme čekat zázrak. 

WHAMISA je ale jiná, funguje okamžitě. Díky zpracování patentovanou fermentací jsou účinné složky v molekulách „nastříhány“ a prostoupí tak až do dermis. Fermentace zaručí i přirozenou konzervaci a snižuje riziko alergických reakcí. Navíc ve složení značky nenajdete žádnou vodu, protože málokdo ví, že voda v kosmetických přípravcích vysušuje pleť a zbytečně ředí účinné látky produktu. 

V současnosti je PURE DISTRICT trendsetterem v uvádění kosmetických novinek na trh. V PURE umí propojit přírodu s nejnovějšími technologiemi zpracování a patentovaným výzkumem. Díky tomu dokáží nabídnout čistě přírodní produkty, které fungují okamžitě, dlouhodobě a zároveň jsou bezpečné. Kromě výše zmíněného můžete v PURE zakoupit i bytové vůně a PURE COLLECTION. Výběr toho nejstylovějšího a nejzajímavějšího pro každodenní užití. Více na www.puredistrict.cz