Restartujeme Vaši životní energii

Restartujeme Vaši životní energii

27.10.2022 | Sdílet na FB

Premium concept store PURE DISTRICT slaví 5. narozeniny! Ano, v listopadu je to přesně pět let, co jsme otevřely. A od té doby se toho změnilo opravdu dost... Třeba?

Restartujeme vaši životní energii. Stejně tak jako tu naši...
Už i nás (díky našemu věku) dohnal kult mládí a snažíme se všemožně potlačit příznaky stáří. Není pro nás ale důležitý jen vzhled, stejný důraz klademe i na životní energii a výživu těla.
O tom, co přijde s věkem a jak se teď máme, velmi intenzivně diskutujeme. Celý koncept PURE se tak pomalu ale jistě profiluje jako místo, kde najdete různé „vychytávky“, jak mít co nejdéle přirozený vzhled a být fit. Myslíme na budoucnost, protože základem úspěchu je být připraven. Pak vás totiž nic nezaskočí. Proto doufáme, že za pár měsíců uvedeme na trh kolagen v úplně nové lékové formě, která v Evropě není dostupná. Pracujeme na ucelené řadě PERPETUUM a poctivě vše testujeme na sobě.

Splnily jsme si sen a máme vlastní řadu produktů PURE DISTRICT ORIGIN. Stále pro Vás testujeme novinky a hledáme to nejlepší. Protože nikdy Vám nebudeme nabízet nic, co jsme do detailu nevyzkoušely a co by nefungovalo. Ve Francii finišujeme s meditační bytovou vůní... Ačkoliv to možná bude znít sobecky, chceme prostě to nejlepší, a když to na trhu neobjevíme, vyrobíme si to. I pro vás.

Naše neodpustitelné P. S. Víme, že to asi zní všechno jako klišé. A že možná za pár let budeme chtít něco, na co bychom teď ani nepomyslely. Ale víte, o čem to všechno je? LA DOLCE VITA. C ́est la vie.

Děkujeme Vám za přízeň a za to, že milujete KOMBE i WHAMISU, a s radostí (po)užíváte PERPETUUM i PURE SLIMM. Moc si toho vážíme. Krásné (pod)zimní dny, Lucka & Líba