VUUDH Bytový parfém Phu Quoc

VUUDH Bytový parfém Phu Quoc (50 ml) je květinovo kořeněná vůně, obsahuje pepř a levanduli.  Pepř má zklidňující účinky. Levandule pomáhá při nespavosti a bolestech hlavy.

Aromaterapeutické účinky: Zklidňuje a harmonizuje. Ideální do obývacího pokoje.

Náš tip: Pro oživení vůně můžete bytový parfém Phu Quoc nastříkat na VUUDH Vonný sáček Phu Quoc.

Skladem: Ano
Velikost balení: 50 ml
Cena včetně DPH: 750 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů

Návod k použití: Bytový parfém můžete aplikovat na koberce, záclony, závěsy či ložní prádlo. Nezanechává skvrny. Vyhněte se hedvábí.

Zcela přírodní thajské bytové vůně VUUDH jsou vyráběny ze 100 % čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Proto mají všechny produkty zároveň i aromaterapeutické účinky. Svíčky obsahují palmový vosk, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Tyčinky v difuzéru jsou rákosové oproti klasickým bambusovým.

VUUDH obsahuje 8 vůní, které jsou pojmenovány dle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi.

Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Po vypotřebování je můžete dále recyklovat k jiným účelům. Difuzér poslouží jako váza, obal od svíčky bude krásnou dózou na drobnosti…