Bytový parfém

Bytový parfém PURE DISTRICT Origin je úžasný doplněk pro Vaši domácnost. Vhodný na veškeré tkaniny jako jsou záclony, závěsy, ale i polstrovaný nábytek a oblečení. Celistvá vůně PURE DISTRICT Origin je kombinací osobitosti i tajemství.

Lehce květinová vůně s příměsí tonkových bobů jejímž základem jsou pudrové tóny a přírodní pryskyřice z keře labdanum. Vyvolává pocit čistoty, bezpečí a domova. Zklidní mysl i rozbouřené emoce. Působí svěže, čistě a neotřele. Několik let byla testována ve spolupráci s našimi zákazníky. Jedná se o třístupňovou formuli vůně a intimity, která byla vyvinuta dle tradičního dědictví francouzské školy parfémů.

Naše zkušenost: Tato vůně je pro nás doslova ikonická. Můžete ji cítit, kdykoliv vstupíte k nám do obchodu. Voní i z každého balíčku, který si objednáte přes náš e-shop.

Skladem: Ano
Velikost balení: 100 ml
Cena včetně DPH: 1390 Kč 890 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů
Cena za Pure Body: 840 bodů doplatek 980 Kč
  • HLAVA: růže, konvalinka, jasmín
  • SRDCE: fialka, tonkové boby, marcipán
  • ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

PURE DISTRICT ORIGIN je náš vlastní brand. Většinou jsou to produkty, po kterých jsme toužili, a které nám dávají smysl. Sami je pravidelně používáme a dělají nám radost. Snad budou dělat i Vám.