Přírodní svíčka tajemný les

SENSO NATURALE ručně vyrobená svíčka s vůní cedru a jalovce.

Luxusní svíčka se 100% přírodním sójovým voskem a dřevěným knotem je ztělesněním pohody a příjemných chvil. Svěží a dřevitě vonící směs švýcarské borovice, cedrového dřeva a balzamikových plodů jalovce vnese domů vůni lesa a vytoužený klid.

Svíčky SENSO NATURALE jsou vyrobeny ručně - barvy a tvary se v jednotlivých šaržích můžou lišit.

Naše zkušenost: Ideální nejen na zimní měsíce. Milujeme hygge chvilky se svíčkou SENSO NATURALE.

Skladem: Ano
Velikost balení: 150 ml
Cena včetně DPH: 599 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 50 pure bodů
  • Všechny použité ingredience jsou dermatologicky testovány
  • Doba hoření: cca 30 hodin
  • Netestováno na zvířatech

 

Hydrogenated Soybean Oil, Cedrus Atlantica Wood Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Fragrance*

* bez alergenů

SENSO NATURALE je kosmetická rodinná firma, která má sídlo nedaleko italského města RIMINI. Hlavní mottem této čistě přírodní značky je ekologie a ochrana planety před plasty. Proto jsou všechny produkty vyvinuty tak, aby se absolutně eliminovala potřeba jakýchkoliv plastů.  
Žádné přípravky neobsahují přidanou vodu, protože mají tuhou konzistenci. Jsou bez parabenů, silikonů, konzervantů a dalších pomocných chemických látek. Nejsou testovány na zvířatech. Vhodné i pro vegany.  
100% přírodní kosmetika je zabalena v ekologicky udržitelných materiálech a potištěna potravinářskými barvami. Zakoupením kosmetiky SENSO NATURALE pomůžete ušetřit plast na celém světě.
Veškeré produkty jsou vyráběny a řezány ručně bez použití automatů. Nedokonalosti a tvarové rozdíly je třeba považovat za hodnotu a vlastnosti výrobku, které zaručují jeho řemeslné zpracování a kvalitu.