Chladicí podložka růžová M

Ulevte Vašim domácím mazlíčkům! Psi a kočky na rozdíl od lidí nemají potní žlázy, tzn. že se chladí zrychleným dýcháním a vyplazeným jazykem. Zvířata mají cca o 2 až 3 stupně vyšší teplotu těla než lidé. Proto je chladicí podložka nejlepší možnou volbou, jak jim ulevit. Hodí se nejen na pohovku, podlahu, ale využijete ji i na cesty do autosedačky nebo do boudy Vašeho mazlíčka.

Chladicí podložka obsahuje speciální gel, který dlouhodobě chladí, je zdraví neškodný a je antiparazitní. Proč je chladicí podložka AVANTPET tak speciální, se dozvíte níže pod produktem!

Potvrzeno certifikáty že: Nedráždí kůži, neobsahuje těžké kovy, zabraňuje "životu" mikrobů a parazitů, po požití chladicího gelu – zdraví neškodné.

Náš tip: Podložka může být fantastickým pomocníkem pro celou rodinu. Ženy ji ocení během návalů v období menopauzy. Sníží tělesnou teplotu při horečce. V parných dnech zlepší spánek.

K ochlazení dochází pozvolna. Tlakem na podložku dochází k její aktivaci. Pro opětovnou aktivaci chladicího efektu nechte podložku na pár minut volně ležet.

Skladem: Ano
Velikost balení: 60x50 cm
Cena včetně DPH: 1995 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 190 pure bodů

Na rozdíl od jiných chladicích podložek je AVANTPET speciální v tom, že:

  • Podložka obsahuje speciálně vyvinutý gel s nižší viskozitou, díky které dochází k samoochlazení podložky. Dále dokáže rychleji cirkulovat teplo odebrané z těla zvířete. To znamená, že nízká teplota přetrvává po dlouhou dobu a zvíře i přesto nenastydne. Věděli jste, že pokud zvíře budete chladit špatně, můžete mu způsobit gastrointestinální potíže?
  • Chladicí gel je vyroben z látek používaných v potravinách, tzn. že při požití není gel smrtelný. Gel obsahuje deriváty rostlinného glycerinu a celulózy, které se běžně používají v potravinách, kosmetice i farmacii. Díky tomu je podložka naprosto bezpečná. Požitím jakéhokoliv jiného gelu z chladicích podložek by mohl Váš domácí mazlíček i zemřít. Obyčejný chladicí gel po požití zvětší svůj objem až 50x a v těle zvířete doslova exploduje.
  • Gel obsahuje originální fytoncidy, což jsou v podstatě rostlinná antibiotika, která chrání rostliny a stromy proti škůdcům. V našem případě zabraňují vzniku plísní, množení roztočů a virů. Ověřeno laboratorními testy.
  • Chladicí podložka je snadno čistitelná. Voděodolná tkanina z mikrovlákna je omyvatelná a snadno se čistí.
  • Chladicí podložky jsou lehké a snadno se skládají, ideální na cesty.
  • V případě, že pro Vás není dostatečný rozdíl 5 stupňů, je možné dát podložku do mrazáku. Díky svému složení gel nezmrzne, nezlomí se, nezničí se. Po vyjmutí z mrazáku ji můžete ihned použít.

Zdroje:

  • Glycerin: KALUSTIAN, Peter. Pharmaceutical and cosmetic uses of palm and lauric products. Journal of the American Oil Chemists’ Society, 1985, 62.2: 431-433.

AVANTPET byl uveden na trh v roce 2019 s vizí vyvíjet nejkvalitnější produkty pro domácí mazlíčky na trhu. Vyvíjí produkty, které zlepšují emocionální a fyzickou pohodu nejen domácích mazlíčků. Dokonce pro to vymysleli slovo PETMILIES. Domácí mazlíčky a rodina v symbióze. 

Za své produkty dostaly ocenění korejskou vládou Koren design award. Z každého prodaného kusu věnuje 3 % zisku na zvířata v útulcích.