Filtrace vody na bázi nanouhlíku

Trápí Vás kvalita vody doma v kuchyni? Nechutná Vám? Nebo si chcete být jisti tím, co pijete? Pořiďte si patentovaný filtr AQUA VIVA. Dokáže odstranit z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky,  mikroplasty. Doslova za pár stovek budete mít doma tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin. Navíc díky regulaci průtoku ušetříte.

Instalaci zvládnete sami - je to snadné. Vše potřebné pro instalaci pod dřez či umyvadlo najdete v balení. 

Naše zkušenost: V kanceláři jsme neměli dobrou vodu. Nechutnala nám, byla cítit a roky jsme se s ní "prali". Až po naistalování filtru AQUA VIVA jsme konečně spokojení. Voda je opravdu na chuť a vůni úplně jiná. 100% zázrak. Nechcete to zkusit také? Poměr cena/kvalita bezkonkurenční. Navíc osobně známe výrobce. Myslíme, že není lepší reference.

Více důvodů, proč investovat do AQUA VIVA se dočtete níže.

Skladem: Ne
Velikost balení: 1 ks
Cena včetně DPH: 2999 Kč
Za nákup získáte: 290 pure bodů

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NANO FILTR AQUA VIVA?
Uděláte pro sebe maximum. Vaše tělo už nebude filtr. Filtr s nanočásticemi je nejlepší možností k adsorpci nečistot, a to až 10x rychleji než běžné filtry.
Zachytí maximální možné množství kontaminantů. Nepropustí zbytky léčiv, hormonů, pesticidů, herbicidů, fungicidů.
Nepropustí mikroplasty ani mechanické částice. Mikroplastů nevědomě konzumujeme v průběhu dne mnoho, změňme to tam, kde to můžeme ovlivnit.
Pomůžete naší planetě. AQUA VIVA je plně recyklovatelná, a tak našemu životnímu prostředí odlehčí sníženou CO2 zátěží.   
Ušetříte na účtech za vodu. Filtr totiž reguluje její průtok – šetří tak zároveň i naši planetu podle mezinárodního standardu LEED.
Jde o chytrou ekonomickou volbu. Filtr vydrží min. 6 měsíců nebo průtok vody 3 600 litrů.   
Zachová všechny cenné minerální látky. Všechny potřebné minerály dopraví bezpečně k Vám a Vašim nejbližším.
Odstraní nepříjemný zápach. Zápach z chlóru či možných nečistot se k vám do sklenice nedostane.
Dodá vodu, která prostě chutná. Už nikdy se vám nestane, aby voda chutnala nepříjemně.
Filtr má patent i certifikace. Bylo pečlivě dohlíženo na celý proces výroby a testování, filtr splňuje normy a předpisy EU.

V ČEM SPOČÍVÁ HLAVNÍ VÝHODA AQUA VIVA FILTRŮ?
Je 10x rychlejší a efektivnější než bežný filtr
Účinnost každého filtru je dána tím, jak rychle dokáže filtr z vody chemikálie odstranit, čili jak dlouho se voda ve filtru zdrží po otevření kohoutku. Filtr s aktivním uhlím pracuje
pomalu a potřebuje dobu styku s vodou alespoň 5-10 minut, aby z vody chemikálie odstranil. Pak by musela voda z kohoutku téct velmi pomalu rychlostí 0,1 l za minutu.
AQUA VIVA díky patentovanému materiálu na bázi nano uhlíku pracuje mnohem rychleji: stačí 10 vteřin, aby zachytila většinu chemikálií a dalších škodlivin. Svoji účinnost si zachová i při průtoku vody 2,5 l za minutu.

Proč je filtr AQUA VIVA chytrý?
Tento filtr, na rozdíl od toho běžného s aktivním uhlím, svůj objem a propustnost přizpůsobuje kolísání tlaku ve vodovodní síti. Nedochází tudíž k neregulovanému průtoku, čímž je vždy zajištěn stejně kvalitní výstup vody. Když filtrační materiál není schopen reagovat na změny tlaku v potrubí, mění se doba styku filtračního materiálu s vodou, tím pádem kolísá účinnost záchytu škodlivin.

Obsah balení:

  • Instalační pouzdro 10" z bílého polypropylenu 1ks
  • Filtrační kartuš AQUA VIVA 1ks
  • Připojovací fitinky (šroubení) 4ks
  • Propojovací hadičky 2ks
  • Návod na instalaci 1ks