Dětské lotion s pudrovým efektem

Dětské lotion s pudrovým efektem WHAMISA v bio kvalitě má krémovou konzistenci a vytváří na pokožce vrstvu, která zabraňuje tření.

  • Lotion zmírňuje podráždění kůže a pomáhá zachovávat dětskou pokožku zdravou a hebkou. Obsahuje výtažky z mrkve, aloe a zeleného čaje. Celková účinnost je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek.
  • Lotion s pudrovým efektem je držitelem prestižního ocenění ORIGINAL EXCELLENT dermatest. To znamená, že produkt byl klinicky testován a výsledky jsou nejvyšší možnou garancí z hlediska potenciálních nežádoucích účinků produktu a alergických reakcí na něj.
  • Vhodné pro novorozence, děti i dospělé. Dobře snášeno i u osob s atopickým ekzémem.
  • Návod k použití: Nanášejte na místa vzniku opruzenin, mechanického podráždění nebo v záhybech pokožky - tedy pod plenkami, v krční rýze, v podpaží a ve faldících na končetinách.

 

 

Skladem: Ano
Velikost balení: 50 ml
Cena včetně DPH: 845 Kč
Počet: 1 + -

Složení: *Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract,*Aloe Maculata Leaf Extract,*Carum Petroselinum (Parsley) Extract, *Oryza Sativa (Rice) Powder,  Silica, **Stearic Acid, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil,*Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, *Calendula Officinalis Flower Oil, *Solanum Aviculare Seed Oil, *Coix Lacryma -Jobi Mayuen Seed Extract, *Lactobacillus/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Beeswax, **Cetyl Alcohol, XanthanGum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract,Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red,Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract,Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil,Cedrus Atlantica Bark Oil,Fusanus Spicatus Wood Oil,Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil

(*Certified Organically Grown **Natural Origin*** Natural Preservative ☆ Ecocert/Bergamot Oil Bergaptene Free)

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ a BEZ PŘIDANÉ VODY na českém trhu
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a všechny s přecitlivělou pletí.
Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Navíc Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu. Přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Produkty bez přidané vody jsou účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervace, které můžou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.