MINI - Tonikum Refresh

Tonikum Refresh WHAMISA v bio kvalitě, které má vlastnosti séra, vyvažuje pH pleti, hydratuje ji, rozjasňuje a navíc zmenšuje póry a zabraňuje tvorbě akné.
Dále aktivuje pleť a zaručí vstřebání účinných látek dalších přípravků.
Tonikum Refresh je vyrobeno z lotosových květů, extraktu citrusů a filtrátu fermentace kvasinek rodu Galactomyces. Rostlinné výtažky z aloe a chryzantémy pleť přirozeně hydratují. 
Je ideální pro mastnou a smíšenou pleť.

Návod k použití: Po dvoufázovém čištění pleti naneste pár kapek Tonika do dlaně a jemně vklepejte na obličej, krk a dekolt. Používejte 2x denně, ráno a večer. Poté aplikujte Lotion nebo Krém.

Skladem: Ano
Velikost balení: 20 ml
Cena včetně DPH: 220 Kč
Počet: 1 + -

Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, Galactomyces Ferment Filtrate, *Alcohol, *Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit  Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, *Centella Asiatica Extract,***Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Houttuynia Cordata Extract, *Citrus Junos Fruit Extract, Xanthan Gum, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/ Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Citric Acid, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, **Fragrance, d-Limonene, Linalol 

*Certified Organically Grown **Natural Origin ***Natural Preservative / Bergamot Oil Bergaptene Free

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ a BEZ PŘIDANÉ VODY na českém trhu
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a všechny s přecitlivělou pletí.
Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Navíc Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu. Přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Produkty bez přidané vody jsou účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervace, které můžou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.