Mlhovina s květy damašské růže

Osvěžující mlhovina s květy damšské růže WHAMISA  v bio kvalitě se postará o okamžitou hydrataci a zdravý, mladistvý vzhled pleti.

Okvětní lístky z damašské růže zpevňují a rozjasňují pleť a zároveň posilují přirozenou ochrannou funkci kůže. Maximální hydratace je dosaženo pomocí extraktu z aloe mýdlové. Dalšími důležitými účinnými složkami jsou extrakty z chryzantémy, listů pampelišky a lotosových květů vylepšené patentovanou fermentací.

Vhodná i pro vegany.

Návod k použití: Nastříkejte na obličej ze vzdálenosti minimálně 30 cm a nechte vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima. Používejte dle potřeby. Sprej lze použít i přes make-up, který se nerozmaže a zároveň se zafixuje.

Tip: Mlhovina (80 ml) je ideální na cesty, můžete si ji vzít s sebou na palubu letadla. Zbaví vás nepříjemného vlivu suchého klimatizovaného vzduchu na pleť.
Mlhovinu můžete použít také pro zintenzivnění účinků tonika. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 80 ml
Cena včetně DPH: 1025 Kč
Počet: 1 + -

Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, Rosa Damascena Flower, Caulerpa Lentillifera Extract, *Alcohol, *Rosa Damascena Flower Extract, *Helichrysum Arenarium Flower Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbium Speciosum Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrates, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Magnolia Kobus Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Iris Versicolor Extract, Rosa Rugosa Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Natto Gum, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Geranium Maculatum Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosa Damascena Flower Oil, d-Limonene, Linalol

(*Certified Organically Grown ***Natural Preservative / Bergamot Oil Bergaptene Free)

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ a BEZ PŘIDANÉ VODY na českém trhu
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a všechny s přecitlivělou pletí.
Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Navíc Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu. Přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Produkty bez přidané vody jsou účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervace, které můžou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.