PURE MASTER CLASS letní účesy PO 27.5. od 18 hod.

MASTER CLASS je projekt, který Vás má inspirovat a něco naučit. Tento díl je věnován vlasům. Vlasový MASTER CLASS povede Klára Šebelová, SENIOR MASTER (nejvyšší kategorie v kadeřnickém oboru) "kreativec" v salonu Libora Šuly. Má více než 20 letou praxi, je finalistkou mnoha kadeřnických soutěží a stará se o vlasy nejedné VIP. Pravidelně dělá hair styling módních přehlídek a focení. Její diář je katastrofálně plný na několik týdnů dopředu, nové klienty prakticky nebere. Je geniální na všechny blond odstíny a to je nejtěžší kadeřnická disciplína. A protože se stará o vlasy Líby, spojení s PURE je jasné.

Co se dozvíte? Něco z teorie, například jak se o vlasy starat v létě, protože v tomto období jsou hodně namáhané od vody a slunce. Jak si co nejrychleji vytvořit svůj styl. Který účes je pro Vás vhodný, jaká barva vlasů je pro Vás nepřirozenější, jak si nezničit vlasy a mnohem více.

Co se naučíte? Jak používat kulmy, kartáče, fény i jak si třeba uvázat šátek do vlasů. Vyzkoušíte si na sobě momentální hit beach waves. Proto je dobré si umýt ráno v den akce vlasy, abyste je měla připravené na večer.

Přijďte na skleničku a odejděte jako hvězda. Po eventu si u nás samozrejmě můžete i nakoupit. Akce začíná v 18.00 hodin a trvá cca. 3 hodiny. Všechni zúčastnění projdou praktickou ukázkou vlasového stylingu a naučí se, jak být hvězdou na letní obloze.

Skladem: Ne
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 599 Kč
Za nákup získáte: 50 pure bodů