KOMBE Dárková sada Na zdraví

Věnujte svým nejbližším to nejcennější - zdraví. V dárkové sadě KOMBE najdete korejský ženšenový extrakt (50 ks) a KOMBE Smoothie (1 ks). Za nás skvělý unisex dárek! Navíc už nemusíte řešit dárkové balení...

Jedinečné účinky KOMBE způsobuje kombinace šestiletého korejského červeného ženšenu a jujuby. Dodává energii pro tělo i mysl. Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy. Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému. Pomáhá udržovat správné fungování kognitivních funkcí a podporuje sexuální zdraví pro muže i ženy.
KOMBE smoothie je kombinace zdraví, chuti a designu. Znáte to, v práci není čas, nestíháte, jste v autě na dálnici, v neustálém pohybu... a čím zahnat hlad? Za nás je ideální volbou smoothie. Ale takové, které chutná, není příliš kalorické, naopak je zdravé a s přidanou hodnotou energie KOMBE. Smoothie není doslazováno, sladká chuť pochází jen z ovoce. Překvapí Vás i nízký obsah kalorií. Díky obsahu KOMBE je to speciální "kapsička" pro dospělé. Ocení ji vegani i vegetariáni. Neobsahuje laktózu, lepek, je bez přidaných barviv a aromat.

Skladem: Ne
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 717 Kč 645 Kč
Za nákup získáte: 30 pure bodů

Kapsička je vyrobena v České republice závodem, který se specializuje na dětskou výživu, a proto splňuje nejpřísnější legislativní podmínky a certifikace.

1 sáček KOMBE obsahuje: šestiletý červený korejský ženšen extrakt: 300 mg účinných látek, jujuba extrakt: 60 mg účinných látek.
Pomocné látky: glukóza
Celkový obsah saponinů: 70 mg/g
Čaj KOMBE je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělá aroma a je vhodný i pro vegany.

KOMBE SMOOTHIE: Mango 28%, pomerančová šťáva z koncentrátu 19,3%, jablko 19%, mandarinková šťáva 16%, banán 9%, ananas 8%, citrónový koncentrát 0,5%, extrakt z korejského červeného ženšenu 0,2%, antioxidant: kyselina askorbová
Není vhodné pro děti do 12 let.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Výživové údaje na 100 ml
Energetické hodnoty 298 kJ/70 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasycené 0 g
Sacharidy 16 g
z toho cukry 13 g
Bílkoviny 0,6 g
Vláknina 0,5 g
Sůl 0,004 g

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6-letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Díky této kombinaci dochází k násobení účinků. Zároveň je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek. 

KOMBE Royal je 100% extrakt 6-letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení. 

 

KOMBE ECO PACK 222 dávek KOMBE ECO PACK 222 dávek
KOMBE ECO PACK 222 dávek
2299 Kč
Momentálně nedostupné