KOMBE Smoothie 1 ks

KOMBE smoothie je kombinace zdraví, chuti a designu. Znáte to, v práci není čas, nestíháte, jste v autě na dálnici, v neustálém pohybu... a čím zahnat hlad? Za nás je ideální volbou smoothie. Ale takové, které chutná, není příliš kalorické, naopak je zdravé a s přidanou hodnotou energie KOMBE. Chuť jsme řešili více než rok, protože jsme nechtěli šetřit na složení. Proto je smoothie postaveno na kombinaci manga, pomeranče, mandarinky, banánu a ananasu. Smoothie není doslazováno, sladká chuť pochází jen z ovoce. Překvapí Vás i nízký obsah kalorií. Díky obsahu KOMBE je to speciální "kapsička" pro dospělé. Ocení ji vegani i vegetariáni. Neobsahuje laktózu, lepek, je bez přidaných barviv a aromat.

Naše zkušenost: "Oslazujeme" si život bez výčitek. Jen 298 kJ/70 kcal v jednom sáčku. Jedno smoothie obsahuje 200 mg extraktu z ženšenu, proto si jich za den dáváme několik. Například, když se po víkendu chceme odlehčit. A pozor, nemusíte skladovat v ledničce. Na dlouhé cesty ideální.

Skladem: Ano
Velikost balení: 100 ml
Cena včetně DPH: 69 Kč
Počet: 1 + -

Kapsička je vyrobena v České republice závodem, který se specializuje na dětskou výživu, a proto splňuje nejpřísnější legislativní podmínky a certifikace.

Suroviny pro výrobu jsou vybírány a nakupovány pouze z pečlivě vybraných a kontrolovaných dodavatelů. Bez geneticky modifikovaných organismů. Bez těžkých kovů. Bez pesticidů.

Mango 28%, pomerančová šťáva z koncentrátu 19,3%, jablko 19%, mandarinková šťáva 16%, banán 9%, ananas 8%, citrónový koncentrát 0,5%, extrakt z korejského červeného ženšenu 0,2%, antioxidant: kyselina askorbová
Není vhodné pro děti do 12 let.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výživové údaje na 100 ml
Energetické hodnoty 298 kJ/70 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasycené 0 g
Sacharidy 16 g
z toho cukry 13 g
Bílkoviny 0,6 g
Vláknina 0,5 g
Sůl 0,004 g

 

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6-letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Díky této kombinaci dochází k násobení účinků. Zároveň je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek. 

KOMBE Royal  je 100% extrakt 6-letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení. 

 

Kombe 50 ks Kombe 50 ks
Kombe 50 ks
599 Kč
Momentálně nedostupné