WHAMISA Dětská BIO mycí pěna 3v1

Dětská čisticí pěna 3v1 WHAMISA v bio kvalitě je multifunkční produkt, který ocení nejen děti, ale i tatínkové, kteří chtějí mít jeden mycí produkt na celé tělo, tvář i vlasy. Pěna je fantasticky nadýchaná, neobsahuje sulfáty a zanechává jemnou a vyváženou pokožku. Respektuje přirozené pH pleti.

Dokonce neobsahuje ani kokamidopropylbetain, který je hojně využívám v přírodní certifikované kosmetice, ale je významným kontaktním alergenem.

Naše zkušenost: "Pro mě je tento produkt best of v mycí péči, protože jeho konzistence je lehká jako vánek a účinky jako od lazebníka." Líba.

Zboží expiruje: 23. 4. 2021
Skladem: Ano
Velikost balení: 300 ml
Cena včetně DPH: 925 Kč 515 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 50 pure bodů
 • Neobsahuje mýdlo, ani jiné alkalické složky, které vysušují a narušují kožní bariéru.
 • Hlavními složkami mycí pěny jsou výtažky ze semen mrkve, tykve, ječmenu, ovsa a šišáku bajkalského.
 • Celková účinnost je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek.
 • Vhodná pro novorozence, děti i dospělé. Dobře snášena i u osob s atopickým ekzémem.
 • Dětská mycí pěna 3v1 WHAMISA je vhodná pro vegany.

 

*Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, *Hordeum Vulgare Seed Extract, **Palm Kernel/ Coco Glucoside, **Potassium Cocoyl Glycinate, *Coix Lacryma Jobi Ma yuen Seed Extract,*Lactobacillus/ Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Maculata Aloe Leaf/ Molasses Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Rice Ferment Filtrate, *Aloe Maculata Leaf Extract, *Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, *Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Citrus Limon (Lemon) Juice, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, **Tartaric Acid, Sodium Chloride, ***Scutellaria Baicalensis  Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest