WHAMISA Dětský BIO sprchový gel

Dětský sprchový gel WHAMISA v bio kvalitě je vhodný i pro tu nejjemnější a přecitlivělou dětskou pokožku. Nejenom, že šetrně myje a čistí, především posiluje a chrání pokožku před podrážděním a dehydratací. Neobsahuje mýdlo, ani jiné alkalické složky, které vysušují a narušují kožní bariéru.

Dokonce neobsahuje ani kokamidopropylbetain, který je hojně využívám v přírodní certifikované kosmetice, ale je významným kontaktním alergenem.

Naše zkušenost: Sprchový gel je vhodný pro celou rodinu. Kůže je po umytí naprosto hebká a vyživená. Dokonce tak, že se po umytí tímto dětským gelem ani nemažeme. A to se někdy, když je spěch, hodí. :)

Skladem: Ano
Velikost balení: 500 ml
Cena včetně DPH: 985 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 90 pure bodů
Cena za Pure Body: 580 bodů doplatek 790 Kč
  • Hlavními složkami sprchového gelu jsou výtažky ze semen mrkve, tykve a kokosového oleje.
  • Navíc, většina ingrediencí je fermentována s laktobacilem, který přispívá k zachování vyváženého pH pokožky a přirozené ochraně kůže.
  • Vhodný pro novorozence, děti i dospělé. Dobře snášen i u osob s atopickým ekzémem.
  • Dětský sprchový gel WHAMISA je vhodný pro vegany.

 

*Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract , *Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Coix Lacryma-Jobi Mayuen Seed Extract, *Lactobacillus/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate , *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate , *Lactobacillus/Rice Ferment Filtrate , *Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest