KOMBE 20 ks + WHAMISA Maska Fruits

Ženšenový čaj Kombe (20 ks) vám vytvoří ochranný štít proti nemocem a jednorázová hydrogelová maska Fruits působí antistresově na unavenou pleť. 

  • Granulovaný čaj Kombe (20 ks) s unikátním složením je ideální nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu. Kombe vám vytvoří ochranný štít v boji proti nemocem. Je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek a neobsahuje umělá aroma. 
    Doporučené dávkování: 1 až 3 x denně rozmíchejte obsah sáčku v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody. Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti.
  • Maska Fruits (33 g) osvěží a zaktivuje namáhanou pleť. Fermentovaná rajčata, jablka, kiwi banán a rýže mají antioxidační účinky, pleť bude zářivá a dokonale hydratovaná. Ideální také pro aknózní pleť.
  • Díky vstřebávání účinných látek společně s tajícím hydrogelem zažijete s maskou novou zkušenost a pocit hydratované a čisté pleti.
    Návod k použití: Po večerním vyčištění pleť aktivujte Tonikem. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odtraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte alespoň 1x týdně.

    Nabídka platí do vyprodání zásob.
Skladem: Ano
Velikost balení: 20 ks, 33 g
Cena včetně DPH: 534 Kč 445 Kč
Počet: 1 + -