WHAMISA 12x BIO Anti-age liftingová maska KELP

Dopřejte své pleti intenzivní speciální měsíční kúru, která je světovou novinkou v "liftingu bez skalpele". Po dobu jednoho měsíce aplikujte 3x týdně BIO Anti-age liftingovou masku KELP. Během této doby totiž dochází k celkové fyziologické obměně pokožky. Aplikace této masky kopíruje tento proces. Po měsíční kůře bude Vaše pleť dokonale hydratovaná, vyživená, vypnutá, rozzářená, mladší a zdravější.

  • Intenzivně vyživující, rozjasňující a vyzhlazující maska ze 100 % mořských řas Kelp a dalších 32 účinných složek. Celý komplex látek výrazně redukuje vrásky, otoky i tmavé kruhy pod očima. Celkově harmonizuje, zpevňuje a zklidňuje podrážděnou pleť.
  • Obsahuje kromě vysokého množství minerálů, aminokyselin a vitamínů i kyselinu alginovou.
  • Pleť bude vypadat zdravěji, viditelně se zredukují vrásky a zároveň se sjednotí barva, čímž se pleť rozzáří. Navíc bude do hloubky hydratovaná a vyživená. U aknózní pleti dojde ke zklidnění a redukci zánětlivých projevů.
  • Vhodná pro všechny typy pleti.
    Návod k použití: Po večerním vyčištění vklepejte do pleti Tonikum. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte 3x týdně po dobu jednoho měsíce. 

    O liftingové kúře s BIO Anti-age liftingovou maskou KELP se více dozvíte zde.

    Anti-age liftingová maska Kelp byla ve finále o Nejlepší pleťovou masku roku 2019 v prestižní anketě Cosmopolitan Beauty Awards 2019.
Skladem: Ano
Velikost balení: 12x 35 g
Cena včetně DPH: 5580 Kč 4995 Kč
Počet: 1 + -