WHAMISA 12x Maska z mořských řas KELP

Dopřejte své pleti speciální měsíční kúru, která je světovou novinkou v "liftingu bez skalpele". Po dobu jednoho měsíce aplikujte 3x týdně masku z mořských řas KELP. Během této doby totiž dochází k celkové obměně kůže a ve spojení s pravidelnou aplikací masky bude vaše pleť dokonale hydratovaná, vyživená, vypnutá a na pohled mladší. 

  • Intenzivně vyživující, rozjasňující a pečující maska ze 100 % mořských řas Kelp a dalších 32 účinných složek. Celý komplex látek výrazně redukuje vrásky, otoky i tmavé kruhy pod očima. Celkově harmonizuje, zpevňuje a zklidňuje podrážděnou pleť.
  • Obsahuje kromě vysokého množství minerálů, aminokyselin a vitamínů i kyselinu alginovou.
  • Pleť bude vypadat zdravěji, viditelně se zredukují vrásky a zároveň se sjednotí barva, čímž se pleť rozzáří. Navíc bude do hloubky hydratovaná a vyživená. U aknózní pleti dojde ke zklidnění a redukci zánětlivých projevů.
  • Vhodná pro všechny typy pleti.
    Návod k použití: Po večerním vyčištění vklepejte do pleti Tonikum. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 2O minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte 3x týdně po dobu jednoho měsíce. 
    제조 znamená datum výroby (Spotřebujte do 12 měsíců od tohoto data)

    O liftingové kúře s Maskou z mořských řas KELP se více dozvíte zde.
Skladem: Ano
Velikost balení: 12x 35 g
Cena včetně DPH: 5580 Kč 4995 Kč
Počet: 1 + -