WHAMISA BIO Rozjasňující a regenerační maska

Jste po večírku nebo se naopak chystáte? Potřebujete rychlý restart? Vaše pleť je mdlá, vystresovaná a unavená? Právě pro Vás je vhodná jednorázová BIO Rozjasňující regenerační maska. 

Naše zkušenost: Z hydrogelových masek právě tato nejvíce "nakopne" Vaši pleť. Po aplikace bude pleť sjednocená, zářivá a svěží.

Skladem: Ne
Velikost balení: 33 g
Cena včetně DPH: 265 Kč
Za nákup získáte: 20 pure bodů
Cena za Pure Body: 350 bodů doplatek 165 Kč
 • Díky vstřebávání účinných látek společně s tajícím hydrogelem zažijete novou zkušenost a pocit hydratované a čisté pleti.
 • Malina, levandulový olej a kořen pivoňky působí regeneračně. Banán a plody yuzu barevně sjednotí a rozzáří pleť. Fermentovaná rajčata, jablka, kiwi mají antioxidační účinky, pleť bude díky nim také zářivá. Aloe dodá potřebnou hydrataci. 
 • Vhodná pro všechny typy pleti. Vhodná pro vegany.
  Návod k použití: Po večerním vyčištění pleť aktivujte Tonikem. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte alespoň 1x týdně.
WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!

Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest