WHAMISA 3x balzám na rty

Balzámy na rty WHAMISA skvěle pečují o jemnou pokožku rtů. Hydratační balzám na rty Flowers vyživí popraskané rty. Fruits je osvěžující a postará se o plné a smyslné rty. Seeds vyživí dehydrované rty. 

  • Balzám na rty Flowers (4 g) obsahuje více než desítku botanických extraktů a olejů, které jsou vmíchány do organického bambuckého másla, másla murumuru a olivového oleje. Tato kombinace rty dlouhodobě zvláční a při pravidelném používání zůstanou rty velmi hebké, jemné a vyživené.
  • Balzám na rty Fruits (4 g) obsahuje kombinaci výživného avokádového másla a revitalizačních mátových olejů. Díky těmto složkám budou vaše rty plné a smyslné. Avokádové máslo obohacené o další složky rty vyživí a bambucké máslo je zjemní. Směs výtažků z ovoce a hydratačních olejů se skvěle vstřebává a poskytuje dlouhodobou hydrataci.
  • Balzám na rty Seeds (4 g) z organických semen s mangovým a kakaovým máslem zjemní a vyplní zvrásněné rty. Navíc obsahuje výtažky z ovesných a sójových bobů, které znásobují dlouhotrvající hydrataci a výživu vašich rtů.
    Návod k použití: Aplikujte tak často, jak potřebujete.

    Nabídka platí do vyprodání zásob.
Skladem: Ano
Velikost balení: 3x 4g
Cena včetně DPH: 1215 Kč 985 Kč
Počet: 1 + -