WHAMISA 12x BIO Anti-age liftingová maska KELP

Dopřejte své pleti intenzivní speciální měsíční kúru, která je světovou novinkou v "liftingu bez skalpele". Po dobu jednoho měsíce aplikujte 3x týdně BIO Anti-age liftingovou masku KELP. Během této doby totiž dochází k celkové fyziologické obměně pokožky. Aplikace této masky kopíruje tento proces. Po měsíční kůře bude Vaše pleť dokonale hydratovaná, vyživená, vypnutá, rozzářená, mladší a zdravější.

Naše zkušenost: Maska KELP opravdu viditelně vyhlazuje vrásky a celkově harmonizuje a zpevňuje kontury obličeje. Její efekt Vás doslova uchvátí. Ideální je aplikovat masku večer. Po aplikaci  již není potřeba další péče a Vaše pleť má tak čas na regeneraci a dovstřebání všech účinných látek na maximum.  

Skladem: Ano
Velikost balení: 12x 35 g
Cena včetně DPH: 5580 Kč 4995 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 240 pure bodů
 • Intenzivně vyživující, rozjasňující a vyhlazující maska ze 100 % mořských řas Kelp a dalších 32 účinných složek. Celý komplex látek výrazně redukuje vrásky, otoky i tmavé kruhy pod očima. Celkově harmonizuje, zpevňuje a zklidňuje podrážděnou pleť.
 • Obsahuje kromě vysokého množství minerálů, aminokyselin a vitamínů i kyselinu alginovou.
 • Pleť bude vypadat zdravěji, viditelně se zredukují vrásky a zároveň se sjednotí barva, čímž se pleť rozzáří. Navíc bude do hloubky hydratovaná a vyživená. U aknózní pleti dojde ke zklidnění a redukci zánětlivých projevů.
 • Vhodná pro všechny typy pleti.
  Návod k použití: Po večerním vyčištění vklepejte do pleti Tonikum. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte 3x týdně po dobu jednoho měsíce. 

  O liftingové kúře s BIO Anti-age liftingovou maskou KELP se více dozvíte zde.

  Anti-age liftingová maska Kelp byla ve finále o Nejlepší pleťovou masku roku 2019 v prestižní anketě Cosmopolitan Beauty Awards 2019.

* Maska Kelp může mít dvojí značení expirace: 제조 znamená datum výroby (masku Kelp doporučujeme spotřebovat do 12 měsíců od data výroby) nebo datem expirace.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

 
WHAMISA BIO Hloubkově čisticí peeling
WHAMISA BIO Hloubkově čisticí peeling
1105 Kč
Momentálně nedostupné