Vlasová péče

Nepodceňujte péči o Vaše vlasy, protože póry na pokožce hlavy jsou největšími póry těla a dokáží absorbovat nejvíce cizorodých látek a toxinů. A proto je velmi důležité znát složení Vašeho šamponu!

Jen díky správné péči o pokožku hlavy mohou růst kvalitní pevné a zdravé vlasy, které se často nemastí. Navíc, kůže je bez lupů, nesvědí. To je základ pro krásně lesklý a bohatý účes. Vlasové péče WHAMISA nabízí dva druhy šamponu – na suchou a mastnou pokožku hlavy. Pro správný výběr šamponu se řiďte typem Vaší pleti. Věděli jste, že používat jen šampon nestačí? Málo kdo totiž ví, že právě šampon je primárně určen na ošetření kůže hlavy, naopak kondicionér je určen pouze na ošetření vlasů.

Pro zničené vlasy nabízí WHAMISA i Sérum na poškozené vlasy, a hlavně celosvětový bestseller v podobě Tonika proti lupům a vypadávání vlasů. Hlavními složkami vlasové péče WHAMISA jsou fermentované extrakty z ječmene, ovsa, rýže, aloe a sóji, které jsou doplněné o další desítky účinných látek s ohledem na konkrétní problémy.