Rozjasňovač Golden Touch

100 % přírodní GEODERM rozjasňovač nabízíme hned ve dvou barevných odstínech: GOLDEN TOUCH, který je vhodný pro přirozené rozzáření a INTENSE ROSE je více metalický s nádechem do růžova.

Přírodní rozjasňovač obsahuje ricinový a kokosový olej a všechna barviva jsou naprosto přírodní. Protože rozjasňovač obsahuje včelí vosk, není vhodný pro vegany.

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 g
Cena včetně DPH: 449 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů

Ricinus communis Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Cera Alba*, Tocopherol, Mica, CI 77891

* z ekologického zemědělství
100% složek přírodního původu

Zdroje:

  • Castor Oil: SUŁEK, Marian W.; PYTLAS, Katarzyna. Influence of the Castor Oil and Its Ethoxylated Derivatives on Quality of Body Lotions. Zeszyty Naukowe/Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2011, 212: 159-168. 
  • Castor Oil: KAUR, Arashmeet, et al. Novel herbs used in cosmetics for skin and hair care: A review. Plant Arch, 2020, 20.1: 3784-3793.
  • Herbal oils: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inventi Rapid Cosmeceuticals. 2012. 1-7.
  • Plant Oils:Lin, T. K., Zhong, L., & Santiago, J. L. (2017). Anti-Inflammatory and Skin Barrier Repair Effects of Topical Application of Some Plant Oils. International journal of molecular sciences, 19(1), 70. https://doi.org/10.3390/ijms19010070

Španělská značka GEODERM je na trhu již od roku 1998, kdy začala vyrábět certifikovanou přírodní a organickou kosmetiku a make-up pro všechny, kteří hledají „čisté řešení krásy“. Ingredience používané v GEODERM jsou dokonalou kombinací vědy a přírody s vysoce prostudovanými recepturami, které uspokojují různé potřeby pleti. Mottem Geodermu je: Vyvíjet čisté produkty, které vyživují pokožku a neškodí přírodě.  

Ve všech produktech GEODERM jsou použity přírodní suroviny organického původu včetně přírodních esenciálních olejů a minerálních pigmentů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují syntetické parfémy, umělá barviva, ropné deriváty a další syntetické složky (jako je parafín, silikony, plastové polymery). A my Vám v PURE představujeme to nejlepší ze sortimentu pro zdravý make-up.