Kompaktní tvářenka odstín Intense Rose

Přírodní tvářenka INTENSE ROSE má velmi výraznou pigmentaci, a proto si s ní můžete dobře hrát. Jedná se o studený tón růžové barvy, který využijete i na oční víčka. Pro WOW efekt ideální. Slušet bude hlavně tmovovláskám. Blondýnky by měly být při aplikaci opatrnější.

Naše zkušenost: Nanášejte velimi opatrně, pudřenka dost barví. Ale výsledek je fantastický. Budete mít přirozeně krásně růžová líčka.

Skladem: Ano
Velikost balení: 10 g
Cena včetně DPH: 559 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 50 pure bodů

Mica, Zea Mays Starch, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, Aroma, CI 77019, CI 77891, CI77007, CI 77491

Španělská značka GEODERM je na trhu již od roku 1998, kdy začala vyrábět certifikovanou přírodní a organickou kosmetiku a make-up pro všechny, kteří hledají „čisté řešení krásy“. Ingredience používané v GEODERM jsou dokonalou kombinací vědy a přírody s vysoce prostudovanými recepturami, které uspokojují různé potřeby pleti. Mottem Geodermu je: Vyvíjet čisté produkty, které vyživují pokožku a neškodí přírodě.  

Ve všech produktech GEODERM jsou použity přírodní suroviny organického původu včetně přírodních esenciálních olejů a minerálních pigmentů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují syntetické parfémy, umělá barviva, ropné deriváty a další syntetické složky (jako je parafín, silikony, plastové polymery). A my Vám v PURE představujeme to nejlepší ze sortimentu pro zdravý make-up.