Aby vám VUUDH voněl co nejdéle

Aby vám VUUDH voněl co nejdéle

Máme pro vás tipy, díky kterým Vám budou bytové vůně VUUDH vonět co nejdéle. Prozradíme Vám také, jak se dají některé obaly používat i po jejich vypotřebování!

Svíčky VUUDH nechte hořet minimálně hodinu, aby vosk roztál souměrně po celé ploše. Knot svíčky by měl mít 3 až 5 mm - udržujte tuto výšku knotu po celou dobu životnosti svíčky.
Náš tip: Svíčka VUUDH je v opálovém skle s kovovým víčkem. Kovové víčko může sloužit jako tácek pod svíčku. Po vyhoření vosku Vám zůstane luxusní krabička na drobnosti.

Vonné sáčky VUUDH
jsou ideální na provonění malých a uzavřených prostor jako je např. zásuvka se spodním prádlem, šatní skříň, kabelka či cestovní zavazadlo.
Náš tip: Pro oživení vůně sáčku VUUDH jej nastříkejte Bytovým parfémem ze stejné řady.

Bytové parfémy VUUDH můžete aplikovat na koberce, záclony, závěsy či ložní prádlo. Nezanechává skvrny. Vyhněte se hedvábí.
Náš tip: Pro oživení vůně můžete bytový parfém VUUDH nastříkat na Vonný sáček ze stejné řady.

Difuzéry VUUDH skvěle provoní místnost, stačí pouze 4 ks rákosových tyčinek. Pro intenzivnější vůni můžete po 24 hodinách přidat ještě jednu. Tyčinky se neotáčejí. Naopak po cca 6 týdnech je vyhoďte a nahraďte novými. Rákosové tyčinky jsou na rozdíl od bambusových duté a pokud byste je otáčely, tak je v podstatě ucpete a přestane Vám difuzér fungovat.
Náš tip: Prázdný difuzér můžete využít jako designovou vázu. Stačí jej vymýt teplou vodou.

VUUDH obsahuje10 vůní, které jsou pojmenovány podle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi. Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Od každé vůně jsou k dostání čtyři produkty: bytový parfém (1390 Kč, 95 ml), difuzér (1690 Kč, 200 ml), svíčka (490 Kč, 35 g)vonný sáček (490 Kč, 50 g).

K bytovým vůním VUUD si můžete přivonět v concept store Pure District, Budečská 11, Praha 2. Koupíte je zde nebo v e-shopu Pure District Kombe

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie

Vuud_puredistrict_cz.jpg
Vuud_puredistrict_cz_a.jpg
Vuud_puredistrict_cz_c.jpg
Vuud_puredistrict_cz_d.jpg
Vuud_puredistrict_cz_e.jpg
Vuud_puredistrict_cz_f.jpg
Vuud_puredistrict_cz_g.jpg