BEST OF zimní péče o pleť

BEST OF zimní péče o pleť

I zimní období má svá specifika v péči o pleť. Je důležité ji hýčkat, ještě důležitější vyživovat, ale nezapomínat hydratovat. Kromě dvoufázového čištění a tonika (které Vás krásně dohydratuje a díky kterému Vám budou krémy lépe fungovat) doporučujeme následující produkty:

Dětský ochranný balzám pro celou rodinu. Zmírňuje projevy odřené, popraskané, suché či větrem ošlehané pokožky a rtů. Ačkoliv je jeho konzistence mastná, velmi Vás překvapí, jak lehce se vstřebá. Je dobře snášen i u osob s atopickým ekzémem. A skvěle funguje jako „zimní krém“ na obličej nejen pro miminka.

Balzám na rty Seeds je celý vyroben z organických semínek. Mangové a kakaové máslo krásně zjemní a vyplní popraskané rty. A pozor, protože neobsahuje vodu, nevysušuje rty. Od této chvíle Vám bude stačit jen jeden balzám na celou zimu! A to už se vyplatí. Vyzkoušejte také hydratační Balzám na rty Flowers a osvěžující Balzám na rty Fruits.

Krém na ruce Seeds
zvláčňuje suché a podrážděné ruce, okamžitě se vstřebá a účinek je ihned viditelný. Hedvábný pocit Vám zajistí Krém na ruce Fruits.Pigmentové skvrny pomáhá redukovat lehký Krém na ruce Flowers.

Mycí pěna na ruce s aloe, extrakty z kiwi a kokosu nejen perfektně čistí, ale také vyživuje ruce. Většina ingrediencí je fermentována laktobacilem, který kromě jiného přispívá k zachování vyváženého pH pokožky.

Tělové máslo je super našlehané. Žádný problém s roztíráním. Žádný mastný film. Jen krásně vyživená kůže. Navíc stačí jen opravdu malé množství. Praktické balení v tubě se bude hodit do každé cestovní tašky. Zákaznice jej používají i jako krém na ruce.

Nejen na hory s nejšetrnější UV ochranou. Přírodní UV ochrana je založena na tzv. minerálních filtrech. Ty na povrchu těla vytvoří „brnění“, a tím vznikne bariéra mezi sluncem a kůži, která zabrání paprskům proniknout hlouběji. Nezapomínejte ani na vaše nejmenší. Zvláště ochranný krém v podobě pudřenky si děti zamilují!

Dětská tělová řada je naprosto unikátní péčí, která je postavená na oleji ze semínek mrkve. Krásně se vstřebává a Vaše pleť bude jako v pokojíčku. Doporučujeme zvláště v zimě pro celou rodinu. Sprchový gelTělové lotion jsou naprosto bezkonkurenční.

Chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku WHAMISA? Připravíme Vám vzorky na míru

Fotografie

Detsky_ochranny_ balzam_ WHAMISA_30_g_puredistrict_cz_885_ Kc.jpg
Balzám_na_rty_ Seeds_WHAMISA_405_Kč_4_g_puredistrict_cz.jpg
Balzám_na_rty_ Flowers_ WHAMISA_405_Kč_4_g_puredistrict_cz.jpg
Balzám_na_rty Fruits_405_Kč_4__g_WHAMISA_puredistrict_cz.jpg
Krém_na_ruce_Seeds_WHAMISA_30_ml_485_Kč_puredistrict_cz.png
Krém_na_ruce_Fruits_WHAMISA_30_ml_485_Kč_puredistrict_cz.png
Krém_na_ruce_Flowers_WHAMISA_30_ml_485_Kč_puredistrict_cz.png
Myci_pena_na_ruce_WHAMISA_300_ml_puredistrict_cz_645_Kc.jpg
Telove_maslo_WHAMISA_120_g_1205_Kc_ puredistrict_cz.jpg
UV_ochrana_ SPF14_WHAMISA_ 60_g_845_Kc_ puredistrict_cz.jpg
UV_ochrana_SPF50_WHAMISA_60_ml_945_Kc_puredistrict_cz.jpg
Detsky_sun_pact_na_oblicej_WHAMISA_16_g_puredistrict_cz_945 Kc_1.jpg
Detsky_sprchovy _gel_WHAMISA_500 ml_puredistrict.cz_985 Kc.jpg
Detske_telove_ lotion_WHAMISA_300_ml_puredistrict_cz_985_Kc.jpg