Jaká je WHAMISA? Přečtěte si recenze zákazníků!

Jaká je WHAMISA? Přečtěte si recenze zákazníků!

Kosmetiku WHAMISA jsme si zamilovaly nejen my, ale i naši zákazníci. Tady jsou čtyři poslední recenze na kosmetiku WHAMISA, které nám udělaly velkou radost, tak snad udělají i Vám.


Dobrý den, Líbo a Lucie,

doufám, že mi prominete to familiární oslovení, ale v e-mailu jste tak psané… musím vám napsat, jak jsem úplně uchvácená odličovacími přípravky Whamisa.
Vaši kosmetiku jsem doposud neznala, ale minulý víkend jsem listovala časopisem Žena a život a všimla jsem si reklamy na odličovací olej s gelem či krémem. Jala jsem se tedy na internetu hledat a studovat a k mé velké radosti narazila na vaše stránky. V úterý jsem si hned objednala odličovací olej s gelem (rovnou velké balení) a cestovní balení emulze na aknétonikum Refresh. Ve středu (úžasná rychlost) po deváté hodině ráno mi přinesl mladík z PPL (mimochodem moc milý a sympatický) již balíček od vás. Byla jsem ohromně zvědavá, tak jsem ho rozbalila hned v práci, kam jsem si ho nechala poslat...  po otevření jsem byla úplně u vytržení, nejen, že celý balíček krásně voněl, ale moc mě potěšil dárek a kartička podepsaná Věrou…. přišlo mi to moc milé, takové domácí, osobní... že to někdo balil pro mne... Nemohla jsem se již dočkat až půjdu po páté hodině domů a vše vyzkouším. Musím říct, že nic příjemnějšího a účinnějšího jsem zatím nevyzkoušela.

A věřte, že kvůli mé problematické pleti od mládí (nyní 46 let) jsem toho vyzkoušela opravdu velké množství… Nádherná jemná vůně olejíčku, krásně se oplachuje a hlavně vše opravdu vyčistí. Gel také jemný a úžasný... na ručníku nebylo nic, žádné zbytky make-upu fakt čisto !!! Pleť je nádherně čistá a jemňoučká. Tonikum mi pleť ještě víc „zahladilo“ a v místě, kde se mi klubala „nedobrota“ jsem použila sérum na akné. Potom jsem si namazala obličej svým krémem. Měla jsem moc příjemný pocit. Ráno jsem byla u vytržení, protože začínající pupínky se vůbec nezvětšily, ba naopak se daly úspěšně na ústup a před přípravky Whamisa úplně „bledly‘“, ani póry „neměly pusu dokořán“ a byly v normě!! Ráno jsem použila opět vše kromě olejíčku, gel postačil... no a mohu vám říct, že se jsem se pak celý den těšila, až zase přijdu domů a večer se budu odličovat!! Že by má nová závislost?

Tímto vám chci složit hold a moc poděkovat, že jste objevily tuto úžasnou kosmetiku a nabídly ji i nám ostatním ženám a nic si nenechaly pro sebe. Těším se, až budu mít cestu do Prahy a zavítám do vašeho obchůdku. Třeba mi poradíte něco na pigmentové skvrny... Samozřejmě jsem již pro odličovací olej hlasovala a dnes provedu „osvětu“ Whamisa s kamarádkami na kávě. 

Ještě jednou děkuji a přeji vám moc úspěchů a mnoho spokojených zákaznic.

Simona B.

 

Dobrý den, po přečtení Vašeho článku v časopise Krásný rok a následně po objednání dvou produktů z Vašeho e-shopu, musím napsat, že jsem nadšená.
Nikdy jsem si nekupovala drahou a značkovou kosmetiku, doposud jsem neřešila vrásky a na kosmetiku chodím jednou za rok. Ale Vaše kosmetika mě nadchla...
Žaneta M.

 

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za dva úžasné balíčky. V první řadě mě nadchla voňavá kartička, očichavala jsem ji minimálně týden :-). A dále samozřejmě výrobky. Svoji koupelnu jsem vyházela již před osmi lety,kdy se mi narodila první dcera. Dlouho jsem zajišťovala informace o tom, co je opravdu přírodní a která kosmetika se pouze tak tváří. Protože se věnuji masážím, přidávala jsem přírodní výrobky i do své praxe, zejména pak při masážích hlavy a obličeje, což mělo pozitivní ohlas. Udělala jsem si kurzy aromaterapie a začala si i něco málo míchat. Ráda ale zkouším nové věci a občas pročítám,co je v přírodním světě nového.

Na vašich stránkách mě zaujala hlavně průzračnost, popis a přesné složení produktů. Po první objednávce jsem měla chuť vyzkoušet ještě několik výrobků a už teď vím, že to není naposled. Přeci jen mi ještě něco chybí :-) Kosmetika je úžasná, jemná a přesto velmi účinná, výsledky jsou opravdu viditelné hned. Nevím, který výrobek vyzdvihnout, ale určitě mě nadchl toner, maska Kelp, šampon, peelingvzorek očního krému. Ano,cena je vyšší,ale produkty stoji za to.

A Kombe? Přesně jak píšete po dvou šálcích nechci přestat :-)
Michaela G.

 


Skvělá komunikace, rychlost dodání objednávky a co nejvic kvalitní kosmetika!!! Děkuji a přeji další spokojené zákazníky.
Andrea S.

Chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku WHAMISA? Připravíme Vám vzorky na míru

Napište nám svou zkušenost s WHAMISOU na recenze@puredistrict.cz. 
Těšíme se na Vaše e-maily! Lucka & Líba

 

   

Fotografie

Tonikum_Refresh.jpg
Serum_na_akné.jpg