Nejste spokojená s Vašimi vlasy? Problém je možná v hlavě!

Nejste spokojená s Vašimi vlasy? Problém je možná v hlavě!

Nepodceňujte péči o Vaše vlasy. Je stejně důležitá jako péče o Vaši pleť. Póry na pokožce hlavy jsou největšími póry těla a dokáží absorbovat nejvíce cizorodých látek a toxinů. A proto je velmi důležité znát složení Vašeho šamponu!

Opravdu přírodní šampony nebo sprchové gely a kondicionéry neobsahují sulfáty /pěnidla/. Ty jsou nahrazeny cukrovými složkami a dalšími přírodními látkami. Jednou z nich je kokamidopropylbetain, ten je ale významným kontaktním alergenem. „WHAMISA jako jedna z mála přírodních kosmetik neobsahuje již zmíněný kokamidopropylbetain, a proto je vhodná i pro osoby s atopickým ekzémem nebo seboroickou dermatitidou," říká PharmDr. Lucia Havlíková.

Zaměřte se na složení produktu
Vlasová péče by neměla obsahovat sulfáty, parabeny, silikony, ropné produkty, aromata či jakékoli jiné chemické látky. Šampony by měly mít pH 4,5. „Na povrchu kůže je mírně kyselé pH (4-6), které tvoří ochranný film. Proto je velmi důležité, aby všechny kosmetické přípravky, které používáme, respektovaly toto číslo. Proto šampony WHAMISA mají pH 4,5. Tím nedochází k narušení ochranného filmu. Kůže je tak celistvá, nepoškozená, nevysušuje se a mikroorganismy nemají šanci ji napadnout. ází k narušení ochranného filmu. Kůže je tak celistvá, nepoškozená, nevysušuje se a mikroorganismy nemají šanci ji napadnout," dodává Lucia Havlíková.

Korejská péče o vlasy
Jen díky správné péči o pokožku hlavy mohou růst kvalitní pevné a zdravé vlasy, které se často nemastí. Navíc, kůže je bez lupů, nesvědí.  To je základ pro krásně lesklý a bohatý účes. V Koreji to již vědí! Proto se starají o pokožku hlavy stejně, jako o svoji pleť. Vlasové péče WHAMISA nabízí dva druhy šamponu – na suchoumastnou pokožku hlavy. Pro správný výběr šamponu se řiďte typem Vaší pleti.

Používat šampon nestačí!
Málo kdo totiž ví, že právě šampon je primárně určen na ošetření kůže hlavy, naopak kondicionér je určen pouze na ošetření vlasů. 
Pro zničené vlasy nabízí WHAMISA i sérum na poškozené vlasy a hlavně celosvětový bestseller v podobě tonika proti lupům a vypadávání vlasů.
Hlavními složkami vlasové péče WHAMISA jsou fermentované extrakty z ječmene, ovsa, rýže, aloe a sóji, které jsou doplněné o další desítky účinných látek s ohledem na konkrétní problémy.  WHAMISA je v bio kvalitě, vhodná pro vegany a oceněná prestižními certifikáty BDIH a EWG.

 

 

Fotografie

Pharm_Dr_Lucia_Havlikova_spolumajitelka_Pure_District_d.jpg
sampon-sucha.jpg
sampon-mastna.jpg
kondicioner.jpg
serum-na-vlasy.jpg
tonikum-hlava.jpg