Tělová péče funguje i na strie

Tělová péče funguje i na strie

Díky ovocným a nasyceným mastným kokosovým kyselinám tělová řada skvěle zpevňuje a hydratuje pokožku. Jsou prokázány i regenerační a uklidňující účinky např. u akné, strií či popálenin od slunce.

Celá tělová řada je dobře snášena i u osob s atopickým ekzémem či lupénkou.

Lehké tělové lotion

Kromě ovocných a kokosových kyselin obsahuje výtažky z aloe vera, který chrání pokožku těla. Olivový olej má vysoký obsah vitamínu E a je skvělý pro vyživující vlastnosti. Olej z oříšků obsahuje minerály snadno se absorbující a dodávající pružnost. Tělové lotion se ihned vstřebá a nezanechává mastný film.

Sprchový gel
Díky unikátní kombinaci fermentovaných kokosových a ovocných kyselin stačí opravdu malé množství gelu pro dokonalé umytí celého těla. Jablečné složky, které mají antibakteriální vlastnosti, zaručí, že kůže bude do hloubky vyčištěná. Sprchový gel WHAMISA neobsahuje alergen kokamidopropylbetain.

Mycí pěna na ruce
Díky skvělému dávkovači a bohaté pěně vám rodinné balení vydrží opravdu dlouho. Pěna je velmi jemná, ale díky antibakteriálním složkám čistí opravdu do hloubky. Hlavním bonusem je, že nevysušuje! Po aplikaci jsou ruce natolik vláčně, že již nebude nutné je vyživit krémem na ruce.

Našlehané tělové máslo

Je jiné než ostatní másla. Je totiž našlehané a proto se krásně roztírá a vstřebává. Kromě již zmíněných složek je zajímavé máslo murumuru, které má anti-aging vlastnostmi. Tělové máslo intenzivně hydratuje a vytváří ochrannou vrstvu, která nechává pokožku hedvábnou, měkkou a hydratovanou. Je vhodné také na často namáhaná a suchá místa jako jsou lokty, kolena nebo krk. Můžete jej používat i jako krém na ruce.

Chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku WHAMISA? Připravíme Vám vzorky na míru


Fotografie

telove-lotion.jpg
mini-telove-lotion.jpg
sprchovy-gel.jpg
mini-sprchovy-gel.jpg
myci-pena-na-ruce.jpg
telove-maslo.jpg