Unikátní patentovaná fermentace

Unikátní patentovaná fermentace

Whamisa je korejská velmi inovativní značka kontrolované přírodní kosmetiky.
WHA znamená květina, MI krása a SA číslo čtyři. Toto číslo charakterizuje čtyři základní elementy: VODA, ZEMĚ, VZDUCH A SLUNCE.
Whamisa říká ne: NE CHEMICKÝM PŘÍSADÁM, NE SYNTETICKÝM PARFEMACÍM, NE BARVIVŮM, NE ROPNÝM DERIVÁTŮM, NE PARABENŮM, NE ŠKODLIVÝM KONZERVANTŮM.

Proč je Whamisa unikátní?

  • Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ. Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek.
  • Whamisa navíc neobsahuje žádnou přidanou vodu. Veškerá voda pochází z rostlinných extraktů. Díky tomu jsou přípravky více koncentrované, déle vydrží, a hlavně nevysušují pleť.
  • Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Většina účinných látek obsažená v různých přírodních přípravcích se nevstřebá. Fyziologicky je to totiž nemožné, protože molekuly jsou natolik veliké, že nemají šanci projít naší pokožkou do hlubších vrstev. Proces fermentace tyto molekuly zmenší a tudíž je mnohem vyšší prostupnost účinných složek do hlubších vrstev pokožky. To je důvod, proč Whamisa funguje hned a viditelně.
  • Fermentací lze také snížit riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky. Za normálních okolností existuje na mnoho rostlin alergie, lidské tělo je schopné rozpoznat tzv. alergenní části těchto rostlin. Tím, že se rostlina naseká na různě velké kousky, tělo je zmatené, protože nenašlo alergenní sekvenci a tudíž sníží výskyt alergických reakcí. Představte si puzzle. Při pohledu na jednotlivé kousky nejsme schopni poznat, jak vypadá složený obraz. Kosmetika WHAMISA je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí.
  • Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků. Během fermentace vzniknou přirozeně se vyskytující účinné látky, které fungují jako přírodní konzervanty. Díky tomu se prodlužuje trvanlivost přípravků až na 8 měsíců.

Filozofie této značky je založena na třech pilířích: transparentnosti, autenticitě a kvalitě. Kosmetika získala ty nejpřísnější celosvětové certifikace BDIH certified organic, EcoCert France a EWG Verified™. Používané přísady jsou ryze přírodní a většina pochází z certifikovaného ekologického zemědělství. WHAMISA je kontrolovaná značka přírodní kosmetiky, na kterou se můžete 100% spolehnout.