Unikátní patentovaná fermentace

WHAMISU hrdě můžeme nazývat Formulí 1 v přírodní kosmetice, protože je jedinou přírodní kosmetikou s PATENTOVANOU FERMENTACÍ na našem trhu. Díky této unikátní technologii je znásobena účinnost všech přípravků a dochází tak k lepšímu vstřebaní účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pleti. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků.

Jedná se jednoduše řečeno o to, že se určité rostlinné výtažky nechají kvasit speciálními druhy kvasinek jako je např. laktobacil. Nakonec se celý produkt přefiltruje a vyčistí. Tímto procesem dojde k  „nastříhání“ dlouhých molekul účinných látek. To má za následek 3 důležité účinky.

Lepší vstřebání aktivních látek do hlubších vrstev pokožky

Většina účinných látek obsažená v různých přírodních přípravcích se nevstřebá. Fyziologicky je to totiž nemožné, protože molekuly jsou natolik veliké, že nemají šanci projít naší pokožkou do hlubších vrstev. Nicméně proces fermentace tyto molekuly zmenší a tudíž je mnohem vyšší prostupnost účinných složek do hlubších vrstev pokožky. To je důvodem, že Whamisa funguje hned a viditelně.

Snížení rizika vzniku alergických reakcí

Za normálních okolností existuje na mnoho rostlin alergie, protože naše tělo je schopné hned poznat tzv. alergenní části těchto rostlin. Ale tím, že se fermentací rostlina naseká na různě malé kousky, to tělo zmate a již nenalezne alergenní sekvenci a tudíž sníží výskyt alergických reakcí. Představte si puzzle. Při pohledu na jednotlivé kousky nejsme schopni poznat, jak vypadá složený obraz.

Nejdelší trvanlivost ze všech čistě přírodních produktů

Fermentací se vytvoří přirozeně se vyskytující účinné látky, které hrají roli přírodních konzervantů. Díky tomu se prodlužuje trvanlivost přípravků až na 8 měsíců. U čistě přírodních produktů je to obvykle jen pár týdnů.

Jednoduše řečeno je to přírodní čistá kosmetika, která opravdu funguje a je dobře snášená i u lidí s citlivou pletí.

P.s. Whamisa navíc neobsahuje žádnou přidanou vodu. Veškerá voda obsažena v přípravcích pochází z rostlinných extraktů. 

Rádi Vám zašleme vzorky kosmetiky zdarma. Napište nám na info@puredistrict.cz, jaký typ pleti máte a kolik je Vám let. Nezapomeňte udat přesnou adresu a telefon. Vzorky zasíláme poštou. Cena této služby je 60 Kč.
Pokud rovnou objednáte zboží, napište nám do poznámky v objednávce, o jaké vzorky máte zájem.