Znáte 7 skin method?

Znáte 7 skin method?

Milujeme Tonikum Deep Rich a nemůžeme bez něj žít. Opravdu! Nenechte se zmýlit názvem, s tonikem na které jsme my Evropani zvyklí, a které dočišťuje pleť, nemá nic společného. Tonikum WHAMISA má vlastnosti séra a hydratuje pleť. Postará se o to, aby se následná péče lépe vstřebala.

A hlavně je naprosto ideální pro 7 skin method, kterou Korejky prostě milují! O co vlastně jde? Vrstvíte tonikum na pokožku obličeje, krku a dekoltu tak dlouho, dokud Vaše pleť neřekne dost! Výsledkem je krásně hydratovaná a vyživená pleť podobně jako byste použila pleťovou masku.

Jak na to?
Po dvoufázovém vyčištění pleti naneste pár kapek Tonika Deep Rich do dlaně a jemně vklepejte na obličej, krk a dekolt. Nechte chvíli vstřebat a poté to zopakujte až 7x.

P.S.: Tonikum Deep Rich, které si můžete koupit i v cestovním balení, je doslova napěchované výtažky z těch nejlepších kytek. Listopadka zahradní zklidňuje pokožku. Oves setý vyrovnává pleť se sklonem k červeným skvrnám a šupinkám. Smíl písečný má anti-aging vlastnosti. Brokolice zvyšuje tvorbu kolagenu. Ibišek plní funkci rostlinného botoxu.

Chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku WHAMISA? Připravíme Vám vzorky na míru

 

 

 

Fotografie

IMG_8877.jpg
IMG_8764.jpg
IMG_8772.jpg
toner-deep-rich.jpg
mini-tonikum-deep-rich.jpg