Duální anti-agingové peelingové tampónky

Tak to jste jistě nikdy neslyšeli! Peeling, který rozjasňuje pleť a zároveň bojuje proti vráskám? Představujeme Vám opravdu ojedinělý produkt, který nemá konkurenci. Peelingové tampónky, které jsou napuštěny aminokyselinami, peptidy, ceramidy, AHA i BHA kyselina a novinou PHA a LHA a dalšími skvostnými látkami. Tento zázračný mix nejen exfoliuje pleť, on ji rovnou i vyživuje a vypíná. Proto nese název duální, a proto se používá hned dvěma způsoby.

Speciálně vyrobený peelingový tampónek s extraktem z hedvábí dodá Vaší pleti zářivost a okamžitou hydrataci a vyhlazení. Výsledkem bude hladká a pevná pleť. Studie zaměřené na citlivou pokožku prokázaly vysokou účinnost při řešení různých problémů s pletí. Po pouhém jednom použití se prokázalo 26,6 % zlepšení v exfoliaci, 27,2 % redukci počtu pórů, 44 % pokles oblasti s výskytem pórů a snížení černých teček o 6,2 %.

Naše zkušenost: Je to až k neuvěření. Řeknete si peeling, ale on je to vyhlazovač pleti! Po aplikaci máme stejný pocit, jako po použití masky. Oceníte zvláště tehdy, když nemáte čas a potřebujete rychlý zázrak před výjimečnou akcí. Pleť je sametově hebká. Po aplikaci je potřeba pleť opláchnout a pokračovat v dalších krocích, počínaje tonikem, sérem, krémem a UV ochranou. Suchá pleť 1–2 x týdně. Mastná může i častěji, doporučujeme až 4 x týdně.

Skladem: Ano
Velikost balení: 70 ks
Cena včetně DPH: 1245 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 120 pure bodů
  • Aminokyseliny z hedvábí pleť hydratují do hloubky a zároveň zvyšují její pružnost.
  • Peptidy a aminokyseliny udržují hydrataci pokožky, vyhlazují a působí antiagingově.  
  • Aloe, pupečník a panthenol pleť zklidní a vyživí.
  • Kyselina madecasiková, kyselina asiaticová, madecassosid, asiaticosid pleť rozjasní a bojuje proti hyperpigmentacím.
  • Kromě známých AHA a BHA kyselin obsahuje také novinku PHA (tzv. poly-hydroxy kyseliny) a LHA (lipo-hydroxy kyseliny), které v tomto optimálním poměru pleť skvěle exfoliují.
  • Ceramidy, získané z mikroorganismů přežívajících v extrémních podmínkách, posilují bariéru pokožky.

Silk amino acids, butylene glycol, purified water, glycerin, dipropylene glycol, niacinamide, 1,2-hexanediol, hydroxyethyl urea, polyglyceryl-10 laurate, squalane, panthenol, sodium citrate, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, hydrogenated lecithin, polyquaternium-51, allantoin, citric acid, betaine, ethylhexyl glycerin, adenosine, PVM/MA copolymer, dipotassium glycyrrhizate. , Sodium phytate, gluconolactone, drumstick seed extract, glycolic acid, ectoin, caprylic/capric triglyceride, capryloyl salicylic acid, aloe vera leaf extract, ascorbic acid, soluble collagen. , Salicylic Acid, Ceramide NP, Tocopherol, Polyglyceryl-10 Oleate, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Asiaticoside, Caffe Oil Hexapeptide-65, Histidine, Proline, Phenylalanine, Taurine, Ornithine, Arginine , alanine, isoleucine, aspartic acid, serine, centella asiatica extract, valine, methionine, leucine, glutathione, glutamic acid, glycine, copper tripeptide-1, madecassoside, palmitoyl pentapeptide-4, tripeptide- 1, Oligopeptide-1, Dipeptide-2

CLAIGIO je profesionální jihokorejská společnost, která vyvíjí komplexní řešení pro krásu žen na celém světě. Její filozofií je podtržení vnitřní krásy, která je propojena s krásou vnější. CLAIGIO znamená Clair (zářivý) + Giorno (denní světlo)  – zářivost jako denní světlo. Proto společnost neustále bádá a zkoumá, jak zachovat jasnou a zářivou pleť a přichází s řešeními, jak toho docílit.

Ve spolupráci s estetickými dermatology v kombinaci medicíny a kosmetiky se soustředí na příčiny, řeší problémy kauzálně, nikoli symptomaticky. Orientuje se přitom na čisté přírodní složky, protože tak minimalizuje možné nežádoucí účinky. Prostřednictvím řešení opravdových příčin, zaručuje spojení vnitřní i vnější krásy a výrazně tak umí zastavit stárnutí a problémy s pletí.