Silikonové baňky BAMBINO CUPS

Silikonové baňky BAMBINO CUPS jsou nezbytným pomocníkem pro detoxikaci, regeneraci a omlazení těla. Používají se v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. BAMBINO CUPS jsou díky své velikosti vhodné na obličej.

Představujeme Vám jihoafrickou značku BELLABACI, která vyvinula moderní silikonové baňky, vyrobené ze speciálně odolného silikonu. I při pravidelném používání vydrží několik let. Tyto speciální baňky jsou patentované. Navíc je materiál velmi hygienický a snadný na údržbu. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Baňkování je starodávná wellness terapie, používaná k regeneraci, rejuvenaci i detoxikaci těla. Již nemusíte chodit do žádného salonu. Profesionálních výsledků dosáhnete sami v pohodlí domova. Princip baňkování je postaven na podtlaku, který nahrazuje ruce maséra. Efekt je viditelný i citelný ještě 5 hodin po masáži. Díky použití baněk v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI se navíc účinek znásobí. Při pravidelném baňkování je efekt dlouhotrvající.

Naše doporučení: Používejte denně, po dobu 2 - 5 minut. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. Můžete je použít ve sprše se svým oblíbeným sprchovým gelem. My ale doporučujeme v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Klidně i u televize, když sledujete Vás oblíbený seriál.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1099 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů

Proč používat baňky?

  • zlepšují vzhled nerovnoměrné pokožky
  • hloubková masáž svalů

Jihoafrická kosmetická značka BELLABACI je lídrem v oblasti baňkové terapie a přírodních produktů pro zdraví a wellness. BELLABACI využívá nejnovější technologie, vědu a východní medicínu k vytváření vysoce kvalitních produktů nejen pro luxusní lázně, hotely, ale i koncové zákazníky po celém světě. Česká republika se stala již 23 zemí, kde domácí terapii zakoupíte. Protože se jedná o propojení fytoterapie, homeopatie a aromaterapii, vybíráte si produkty nejen podle barvy obalu, ale hlavně podle vůně. Protože ta vám napoví, co nejvíce trápí vaše tělo. Produkty používejte v kombinaci se speciálními silikonovými baňkami.