Kolagen v náplasti oči rty + sprej

Prvotřídní kolagen Dermarssance Sprej a náplasti nyní za zvýhodněnou cenu.

Představujeme první neinvazivní aplikaci kolagenu až k dermis. Jihokorejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanou revoluční metodu, jak vpravit čistý kolagen do pleti, aniž byste museli navštívit plastického chirurga a zavádět jehly do kůže. Forma podání kolagenu v náplasti je 10x účinnější oproti séru a 15x oproti gelu. Náplast má 30 vrstev tenkých kolagenových vláken navrstvených na sebe. Je vyrobena technologií Revolution Fibers, která získala řadu ocenění za svůj inovativní vývoj v kosmeceutice. Jedná se o TOP produkt v anti-aging péči. Nic víc v rámci doplnění kolagenu neivazivní metodou neexistuje. Pokud Vás trápí viditelné znaky stárnutí pleti a vrásky, rozhodně vyzkoušejte kolagenovou kúru.

Jaké jsou účinky po aplikaci?

  • podpora vyhlazení jemných vrásek a blokace vzniku nových
  • (3D) obnova kontur
  • podpora tvorby vlastního kolagenu
  • zpevnění a vyhlazení pleti
  • zvýšení elasticity a pevnosti kůže
  • rozjasnění a hydratace pokožky
  • zlepšení vzhledu jizev
  • regenerace kůže po UV záření

Balení obsahuje: 1 krabička obsahuje 5 náplastí na oči a rty. Náplasti můžete kombinovat dle potřeby. Používejte 1x až 2x týdně. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti a těhotných/kojících maminek. Tento produkt byl testován jako hypoalergenní.

Náš TIP: Jedná se o tělu vlastní látku, a proto se mohou aplikovat 1x až 2x týdně dlouhodobě. My je používáme pravidelně 1x týdně na místa, která nás nejvíce trápí. Nebojte se náplast použít i jinde, než je předepsáno (např. krk, dekolt...). Je vhodné kombinovat s Lyofilizovanými perlami kyseliny hyaluronové. Protože každý přípravek má jiný mechanismus účinku, proto se vzájemně doplňují a pro efektivní účinek potřebujeme oba. KH zmizíkuje vrásky díky hydrataci a kolagen vytváří 3D síť v pleti, a tím ji vyplňuje zevnitř.

Náplast obsahuje 99,86 % kolagenu a 0,14 % kyseliny hyaluronové.

Skladem: Ano
Velikost balení: 55 ml + 5 ks
Cena včetně DPH: 1558 Kč 1458 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů

náplast: HighPrime Collagen Film
Collagen (798 900ppm), Hydrolyzed Collagen (199 700 ppm), Hyaluronic Acid

sprej: Collagen Extract (939,269ppm), Propanediol, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (50ppm), Hydrolyzed Elastin, Butylene Glycol, Water, Adenosine, Centella Asiatic Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP (Ceramide 3)