Dvoufázová péče - problematická pleť

Představujeme Vám speciální péči na problematickou pleť. Klinicky prokázaný účinek viditelný již 8 hodin po aplikaci. Signifikantně zlepšuje projevy problematické pleti náchylné k tvorbe pupínků. Jedná se o dvoufázovou proceduru. V první fázi aplikujte hydrokoloidní mikrojehličkové náplasti s bioaktivním magnéziem, ve druhé fází aplikujte speciální masku na problematickou pleť. Adhesivní hydrokoloidní materiál náplastí viditelně čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje tvorbě novým. Mikrojehličkové náplasti zvyšují účinnost aktivních látek obsažených v masce. Ta je vyvinuta speciálně na problematickou pleť.

Balení obsahuje:
4 ks mikrojehličkových náplastí s magnéziem
2 ks jednorázových (plátýnkových) masek na problematickou pleť

Náš tip: Jedná se o kosmeceutiku. Obsahuje některé účinné látky, které nepocházejí z rostlinných zdrojů. Jejich funkce je ale v tomto případě nepostradatelná. Klinicky významně zmírňují projevy nedokonalosti pleti. V případě, že je to pro Vás překážkou, vyberte si jiný produkt.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 559 Kč 249 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
 • Šrucha zelná hydratuje a regeneruje pleť.
 • Řepkový extrakt je bohatý na vitamin E. Významně se podílí na podpoře obnovy buněk.
 • Panthenol - regeneruje, optimalizuje fyziologické funkce pokožky.
 • Madecassoside - péče o hyperpigmentace.
 • Asiatikosidy - výtažek z pupečníku.
 • Asiatic acid - má regenerační vlastnosti.
 • Makadamiový olej je nekomedogenní, proto je možné použít u problematické pleti.
 • Kyselina madecassová

Náplast: Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid
Maska: Water, butylene glycol, glycerin, methylpropanediol, propanediol, betaine, hydroxyacetophenone, polyglyceryl-10, laurate, allantoin, arginine, polyglyceryl-10, myristate, carbomer, hydroxyethyl cellulose, ethylhexylglycerin, hydroxyethyl, acrylate, dimethyl acrylate polymer, acrylate/sodium polysorbate 60 copolymer, Sorbitan, Isostearate, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Portulaca, Oleracea Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract Pantenol, Choline,  Glycyrrhizate potassium, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Zdroje:

 • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
 • Magnesium: Jai Hee Bae, Heeyeon Kim, Hyungrye Noh, Donghwi Jang, Joonho Shim, Se Jin Oh, Ji Hye Park, Jong Hee Lee. Clinical Benefit and Safety of Microneedle Patches Composed of Magnesium: A Pilot Study in Acne Patients. Dermatologic Therapy, vol. 2023, Article ID 7667296, 8 pages, 2023. https://doi.org/10.1155/2023/7667296
 • Macadamia oil: AKHTAR, Naveed, et al. Evaluation of basic properties of macadamia nut oil. Gomal University Journal of Research, 2006, 22.1: 21-7.

LABnPEOPLE je korejská inovativní biomedicínská společnost zabývající se výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků založených na bioaktivních materiálech obsahujících esenciální minerály, které se přirozeně vyskytují v lidském těle. Jsou první společností na světě, která má patentovanou technologii na výrobu mikrojehličkových náplastí s obsahem kationtů magnézia. Tento bioaktivní materiál se navíc významně uplatňuje i při výrobě estetických implantátů či jiných invazivních medicínských přístrojích.

Vznikla v roce 2016 a od té doby zaregistrovala více než 70 patentů. Její specializací je vývoj a prodej inovativních náplastí, které zastupují další lékovou formu, jak dostat medikamenty do lidského těla. Proto o ní můžeme mluvit jako o světovém leadru ve vývoji transdermálního podávání léků a implantátů vůbec. LABnPEOPLE byla označena jihokorejskou vládou jako jednorožčí společnost budoucnosti.

BIO Sérum na problematickou pleť BIO Sérum na problematickou pleť
WHAMISA
BIO Sérum na problematickou pleť
795 Kč
Momentálně nedostupné
Dvoufázová péče o pupínky Dvoufázová péče o pupínky
LabnPeople
Dvoufázová péče o pupínky
559 Kč 249 Kč
Momentálně nedostupné