Lyofilizované perly kyseliny hyaluronové 28 ks

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje a zároveň podporuje produkci vlastního kolagenu. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. Představujeme Vám lyofilizované perly kyseliny hyaluronové doplněné o peptidy a hydrolyzovaný kolagen.

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení projevů stárnutí.

Perla významně hydratuje, doplňuje tělu vlastní kolagen, zlepšuje stav kožní bariéry a zároveň podporuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových. Problematické pleti se stabilizuje produkce kožního mazu.

Náš tip: Perlu smíchejte s oblíbeným sérem či tonikem. Nám se nejvíce osvědčilo Tonikum DEEP RICH nebo ORIGINAL. Po nanesení aplikujte WHAMISA Opunciové sérum, PERPETUUM a další péči. Perlu použijte ideálně ráno, protože dojde k okamžitému vypnutí obličeje. Efekt je fantastický.

Skladem: Ano
Velikost balení: 28 ks
Cena včetně DPH: 1545 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 150 pure bodů
  • Tetrapeptid podporuje proces samoomlazování pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen proaktivně doplňuje tělu vlastní kolagen.
  • Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda. Proto perla neobsahuje žádný konzervat. 
  • Díky významnému vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje.
  • Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging vlastnosti.
  • Vhodné pro všechny typy pleti, včetně problematické a citlivé.

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Think Bio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.

Vyzkoušela jsem balení lyofilizovaných perel a tento přípravek mne naprosto nadchnul. Určitě si v brzké době zakoupím další balení, protože jsem si oblíbila ranní rituál nanášení rozpuštěné perly na obličej a hlavně jsem měla pocit, že je výsledek okamžitě viditelný. Každé ráno po předchozím vyčistění pleti jsem si do dlaně vložila 1 perlu a na ní nakapala tonikum Deep Rich. Když se mi v dlani perla rozpustila a vytvořila jakési želé, nanesla jsem toto želé na celý obličej, krk a dekolt, poté jsem aplikovala Whamisa fresh liftingový sprej z opuncie a Whamisa Bio Pleťové lotion Original. Po této aplikaci byla moje pleť nádherně hladká, napnutá, zářivá a barva pleti byla krásně sjednocená. Je mi 59 let. Eva H.

Jste zvědavá, je Vám přes 40 a máte ráda sofistikované věci? Já rozhodně ano a v kosmetice to pro mne platí dvojnásob. Na lyofilizované perly kyseliny hyaluronové jsem se vysloveně těšila, protože mě zajímala nejen samotná aplikace v podobě perličky, ale také samozřejmě účinek. Zkoušela jsem aplikovat s tonikem nebo i se sérem. S tonikem je pro mou suchou pleť výsledek viditelnější, moje pleť je skutečně vyhlazenější, a to doslova okamžitě. Při aplikaci se sérem je zase pleť více vyživená. Perličku používám vždy ráno a musím říct, že mě baví jak se krásně rozpustí a já pak jen rozetřu na obličej, krk i dekolt. Mám již druhé balení. A popravdě musím říct, že už se zase těším, s jakou další novinkou přijde Lucka s Líbou příště. Pavlína H., Praha

Lyofilizované perly kyseliny hyaluronové pro mne byla naprostá novinka v kosmetice. Něco s čím jsem se zatím nesetkala a zcela v pozitivním smyslu slova. Prostě Perla. Když ji smícháte s tonikem Deep Rich, rozpustí se a můžete začít nanášet na obličej a krk. Prosím, hlavně se nelekněte jakoby lepkavé konzistence, ta se alespoň u mne ztratila a pleť zůstala úplně hladká a jemná jako dětská prdýlka.  Poté jsem nanesla sérum z Opuncie, Perpetuum a šla jsem do nového dne. Vyžehlená, spokojená. Přesvědčená o tom, že to funguje. A ano, funguje. Není zač. Marcela, 54 let

Perly zbožňuju od malička, ale tyhle hyaluronové jsou zatím nejkouzelnější, jaké jsem nosila. Fascinuje mě jejich okamžitý efekt vyhlazení a oživení, který vidíte v přímém přenosu v zrcadle hned po aplikaci. Jsou už nedílnou součástí mé ranní rutiny a věřím, že inspiruji i mnoho dalších žen, které hledají čisté produkty pro udržení pleti v její maximální kondici. Marta Dřímal Ondráčková, 40 let