Perly kyseliny hyaluronové + tonikum pro muže

Sada pro muže nyní za výhodnou cenu.

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje a zároveň podporuje produkci vlastního kolagenu. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. Představujeme Vám lyofilizované perly kyseliny hyaluronové doplněné o peptidy a hydrolyzovaný kolagen.

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení projevů stárnutí.

Perla významně hydratuje, doplňuje tělu vlastní kolagen, zlepšuje stav kožní bariéry a zároveň podporuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových. Problematické pleti se stabilizuje produkce kožního mazu.

Náš tip: Perlu smíchejte s oblíbeným sérem či tonikem. Nám se nejvíce osvědčilo Tonikum DEEP RICH nebo ORIGINAL. Po nanesení aplikujte WHAMISA Opunciové sérum, PERPETUUM a další péči. Perlu použijte ideálně ráno, protože dojde k okamžitému vypnutí obličeje. Efekt je fantastický.

Skladem: Ano
Velikost balení: 28 ks + 7,5 ml
Cena včetně DPH: 1650 Kč 1545 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů
  • Tetrapeptid podporuje proces samoomlazování pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen proaktivně doplňuje tělu vlastní kolagen.
  • Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda. Proto perla neobsahuje žádný konzervat. 
  • Díky významnému vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje.
  • Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging vlastnosti.
  • Vhodné pro všechny typy pleti, včetně problematické a citlivé.

Perly kyseliny hyaluronové: Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Tonikum pro muže: *Bambusa Vulgaris Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Morus Alba, Bark Extract, Hyaluronic Acid, *Houttuynia Cordata Extract, Xylitol, Erythritol, Betaine, *Bambusa Vulgaris Leaf, *Centella Asiatica Extract, *Lactobacillus/Saururus Chinensis Leaf/Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Camellia Sinensis Leaf Fement Filtrate, *Lactobacillus/Dioscorea Oppositifolia (Wild Yam) Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Angelica Keiskei Leaf/Stem Fement Filtrate, Lactobacillus/Turmeric Ferment Filtrate, Water, **Carvacrol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza
Glabra (Licorice)Root Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

Think Bio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.