Maska ALOE VERA po opalování

Tato CHOBS plátýnková maska s aloe vera je absolutně první volbou po opalování. Obsahuje spoustu antioxidantů, proto pleť rychle reparuje. Vhodné pro všechny typy pleti.

TIP: Protože sluneční paprsky urychlují stárnutí, je třeba zvláště na dovolené o pleť více pečovat. Proto byste si ji po slunění měli používat každý den.

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 ml
Cena včetně DPH: 99 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 5 pure bodů
  • Aloe je známá svými antioxidačními a hydratačními vlastnostmi.
  • Bergamot umí pracovat i s problematickým typem pleti.
  • Pelargonie hydratuje.
  • Andělika pleť zesvětluje a sjednocuje.
  • Extrakt z růže a heřmánku podporuje pleť v reparaci a regeneraci.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Vhodné pro vegany.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, **Glycerin, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Rosmarinus Officinalis Extract, *Pelargonium Graveolens Oil, Angelica Gigas Extract, Hordeum Vulgare Seed Extract, Linalool, Lycium Chinense Fruit Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Citronellol, *Lavandula Angustifolia Oil, Geraniol, Lilium Tigrinum Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Citral

* Organické složky
** Vyrobeno z ekologických surovin, celkem 100% přírodního původu (podle normy COSMOS)

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.