MASKA COLLAGEN na vrásky

Míváte váčky pod očima? Chcete vypnout pleť a dopřát jí výživu? Pak rozhodně potřebujete tuto kolagenovou plátýnkovou masku.

Zajímavostí je, že obsahuje ginkgo bilobu, která není v kosmetice obvyklá. Maska je vhodná pro všechny typy pleti.

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 ml
Cena včetně DPH: 99 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 5 pure bodů
  • Výtažek z rozmarýnu podporuje lepší cirkulaci. Díky tomu je pleť pružná a pevná.
  • Kolagenový extrakt udržuje pokožku pevnou, pružnou a vláčnou. Díky tomu drží tvar a jemné oční okolí působí rozjasněně a oživeně.
  • Ginkgo biloba má antioxidační vlastnosti.
  • Extrakt z morušovníku, který působí příznivě proti projevům hyperpigmentace.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Vhodné pro vegany.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Collagen Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Propanediol, Malt Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Polygonatum Multiflorum Rhizome/Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Morus Bombycis Leaf Extract

* Organické složky
** Vyrobeno z ekologických surovin, celkem 100% přírodního původu (podle normy COSMOS)

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.