Maska GREEN TEA

Tuto CHOBS green tea plátýnkovou masku použijte, pokud je Vaše pleť v nepohodě, náchylná k nedokonalostem. A to i např. v důsledku vnějších vlivů životního prostředí či mechanického podráždění. Maska obsahuje minerály, které rejuvenují pleť.

TIP: Je vhodná pro všechny typy pleti včetně té citlivé. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 ml
Cena včetně DPH: 119 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
  • Extrakt z listů čajovníku je silný antioxidant.
  • Maska obsahuje více druhů heřmánku, které podporují reparaci pleti.
  • Extrakt z petržele přispívá ke sjednocení tónu pleti.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Vhodné pro vegany.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Camellia Sinensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, Xanthan Gum, Propanediol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, *Citrus Reticulata Peel Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, Cnidium Officinale Root Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, *Lavandula Angustifolia Oil, Vitis Vinifera Fruit Extract, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Carum Petroselinum Extract, Cupressus Sempervirens Fruit Extract, Limonene, Linalool

* Organické složky
** Vyrobeno z ekologických surovin, celkem 100% přírodního původu (podle normy COSMOS)

Zdroje:

  • Camellia sinensis: KOCH, Wojciech, et al. Applications of tea (Camellia sinensis) and its active constituents in cosmetics. Molecules, 2019, 24.23: 4277.
  • Herbal oils: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inventi Rapid Cosmeceuticals. 2012. 1-7.

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.