Náplasti na nedokonalosti pleti LOVE

CATCH ME PATCH je vychytávka pro všechny hravé a odvážné! Máte jakoukoliv nedokonalost pleti, kterou chcete vtipně schovat? Není problém! Zakryjte ji hravou samolepkou se srdíčkem. Nabízíme Vám účinné řešení na všechny pupínky, ranky i štípance.

CATCH ME PATCH LOVE YOURSELF obsahuje pokročilou hydrokoloidní technologii, která redukuje nedokonalosti pleti. Účinně absorbuje přebytečný exsudát (zánětlivý extravaskulární výpotek) z ran a působí jako bariéra zabraňující kontaminaci. Pomáhá podporovat rychlejší hojení a zabraňuje vzniku jizev. Díky našemu jedinečnému designu „čistého dotyku“ můžete náplasti aplikovat, aniž byste se dotkli postižené oblasti nebo náplasti samotné. Skvělá věc, protože tak snižujete riziko dalšího podráždění nebo infekce.
Krabička obsahuje 72 různých variant náplastí. Vhodné i pro citlivou pleť.

Náš tip: My si je lepíme i na mimické vrásky, štípance od komárů a drobná poranění. Navíc s nimi vykouzlíte úsměv na každé tváři.

 

Skladem: Ano
Velikost balení: 72 ks
Cena včetně DPH: 249 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů

Složení: hydrogenated styrene/ methylstyrene/ indene copolymer, cellulose gum, polyisobutene, pectin

Společnost NICO MEDICAL je korejská společnost vlastnící patentovanou certifikaci na výrobu náplastí všeho druhu. Náplasti jsou veganské a vhodnou volbou pro osoby s citlivou pokožkou. CATCH ME PATCH náplasti podporují bezpečnou a příjemnou péči o pleť. Jedná se o kultovní produkt a prodalo se jich po celém světě miliony kusů.