Gelová peelingová maska s kyselinou glykolovou 50 ml

Svěží hydratační nedráždivá pleťová peelingová maska je produkt, ze kterého se převrátíte. Peeling, který se aplikuje jako maska, fantasticky regeneruje pleť, poskytuje dokonalou záři jako v lázních z pohodlí Vašeho domova. Díky technologii lamelárního vodního efektu difunduje dovnitř Vaší pleti alfa hydroxykyselina (kyselina glykolová) cíleně a kontrolovaně. Touto technologií se umí vyhnout zánětu a nedojde k podráždění pleti. Tento mechanismus je dokonalým řešením pro vyhlazení a rozjasnění i té nejcitlivější pokožky.

Peelingová maska redukuje viditelné vady, pomáhá odstraňovat odumřelé povrchové buňky, mastnotu, toxiny, bakterie a zlepšuje vzhled textury pleti. Další hvězdnou složkou je rhizobiová guma - jedinečný biopolymer inspirovaný bohatstvím přírody, který udržuje hydrataci pokožky. Poskytuje dlouhotrvající svěží zklidňující účinek a výrazně redukuje tmavé kruhy pod očima. Zároveň dodává pokožce vodu. Pomáhá tak zjemňovat vzhled linek a vrásek. Pleť vypadá hladší, jemnější a rovnoměrnější s mladistvým leskem.

Gelová peelingová maska je vhodná pro všechny typy pleti, kromě mladistvých s dermatitidou a akutním stavu ekzému.

Skladem: Ano
Velikost balení: 50 ml
Cena včetně DPH: 975 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 90 pure bodů

Při pravidelném používání:

  • jemně odstraňuje povrchové buňky, olej, toxiny a bakterie;
  • rozpouští odumřelé kožní buňky, otevírá mazové žlázy pokožky;
  • zajišťuje optimální vstřebávání dalších produktů používaných ve Vaší péči o pleť;
  • extra hydratační roztok pro mastnou pleť, jemné linky, vrásky, nerovnoměrný tón pleti a nerovnoměrnou texturu;
  • exfoliuje pokožku, dodává viditelně svěží a zářivý vzhled;
  • bezpečné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Aqua, Glycerin, Xanthan gum, Sodium levulinate, Rhizobian gum, Caprylic/capric triglyceride, Arginine, Sclerotium gum, Parfum, Glycolic acid, Lecithin, Sodium anisate, Pullulan, Lactic acid, Sodium magnesium silicate, Citric acid, Sodium phytate, Silica, Parfum,Calluna Vulgaris extract, Laminaria Ochroleuca extract

LABRAINS je lotyšská značka, za kterou stojí Liga Brunina a vznikla díky jejím osobním potřebám. Liga totiž celoživotně trpí těžkou formou růžovky (rosacea). Proto se rozhodla založit značku LABRAINS, která investovala skoro milión euro do výzkumu a vývoje produktů vhodných právě na problémy pleti jako je rosacea, kuperóza, dermatitida a akné. Do té doby totiž na trhu neexistovaly produkty na takové úrovni, které by byly čisté, kvalitní, inovativní a podložené klinickými daty. Slogan firmy LABRAINS mluví za vše: „Krása je věda a věda je krása".