Sérum na rosaceu a akné 30 ml

Neutralizující a zklidňující sérum na akné je vhodné pro mladou i zralou pleť, která je citlivá, prodrážděná, se sklonem ke tvorbě pupínků.

Receptura vytvořená LABRAINS revitalizuje a omlazuje pokožku, redukuje její nedokonalosti a zabraňuje stárnutí. Čistí a dodává rovnováhu kožní mikroflórě s pozoruhodnou antimikrobiální schopností chránit před kontaminací. Obsahuje extrakt z kmenových buněk jalovce, který pomáhá snižovat zánětlivé a alergické procesy, kontroluje tvorbu kožního mazu a posiluje imunitu pokožky. Zklidňuje a hydratuje, účinně mírní pocity svědění a podráždění.

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ml
Cena včetně DPH: 1495 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 140 pure bodů

Bylo vědecky prokázáno, že:

  • pomáhá kontrolovat hlavní faktory zánětu kůže;
  • zcela inhibuje tvorbu akné způsobeného bakteriemi;
  • redukuje nedokonalosti pleti až o 16 % a kožní maz až o 34 % po 56 dnech;
  • funguje na pupínky a zarudnutí;
  • snižuje dopady znečištění životního prostředí na pokožku. 

Aqua, Triheptanoin, Glycerin, Glycine soja seed extract, Copaifera Officinalis resin, Levulinic acid, Arginine, Xanthan gum, Tocopherol, Hydrolyzed hyaluronic acid, Sclerotium gum, Lecithin, Pullulan, Carapa Guaianensis seed oil, Euterpe Oleracea fruit oil, Sodium phytate, Helianthus Annuus seed oil, Parfum, Hinokitiol, Cetraria Islandica extract, Caffeyl glucoside, Gallyl glucoside, Rosmarinyl glucoside, Juniperus Communis callus culture extract, Usnea Barbata extract, Silica

LABRAINS je lotyšská značka, za kterou stojí Liga Brunina a vznikla díky jejím osobním potřebám. Liga totiž celoživotně trpí těžkou formou růžovky (rosacea). Proto se rozhodla založit značku LABRAINS, která investovala skoro milión euro do výzkumu a vývoje produktů vhodných právě na problémy pleti jako je rosacea, kuperóza, dermatitida a akné. Do té doby totiž na trhu neexistovaly produkty na takové úrovni, které by byly čisté, kvalitní, inovativní a podložené klinickými daty. Slogan firmy LABRAINS mluví za vše: „Krása je věda a věda je krása".