Sérum na rosaceu, žilky a začervenalou pleť 30 ml

ROSACEA sérum na pleť se sklonem k začervenání významně zklidňuje podráždění pleti a je přímo určeno na tlumení zarudnutí. Pro všechny typy pleti se známkami stárnutí a se sklonem k zarudnutí a zánětům.

Hedvábné hydratační zelené pigmentové sérum se rychle vstřebává. Vytvořeno pro pleť postiženou růžovkou. Obsahuje komplex extraktů se zklidňujícím účinkem a prokázanou účinností při redukci zarudnutí, tmavých kruhů pod očima a také neutralizaci škodlivých účinků vnějších stresorů. Jeho složení kombinuje přírodní a inovativní aktivní složky jako jsou zklidňující výtažky z řas a kari, stejně jako silné antioxidanty – výtažky z kmenových buněk jalovce a kurkumy. Obohacený o zelený chlorofyl a extrakt z kurkumy, vizuálně redukuje zarudnutí, zlepšuje tón pleti, texturu a elasticitu, poskytuje vynikající ochranu citlivé pleti.

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ml
Cena včetně DPH: 1695 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 160 pure bodů

Bylo vědecky prokázáno, že:

  • zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku díky posílení ochranné bariéry i její imunity;
  • snižuje podráždění pokožky až o 9 % za 18 hodin;
  • snižuje hromadění volných radikálů až o 52 %;
  • redukuje červené skvrny, viditelné známky růžovky a tmavé kruhy pod očima.

Aqua, Glycerin, Lactobacillus ferment, Triheptanoin, Curcuma Longa root extract, Glycine Soja seed extract, Xanthan gum, Sodium Levulinate, Schisandra Sphenanthera fruit extract, Maltodextrin, Hydrolyzed hyaluronic acid, Sodium anisate, Sclerotium gum, Lecithin, Citric acid, Pullulan, Sodium phytate, Sucrose, Phaeodactylum Tricornutum extract, Ascorbic acid, Phoenix Dactylifera seed extract, Juniperus Communis callus culture extract, Helichrysum Italicum extract, Silica, CI 75810

LABRAINS je lotyšská značka, za kterou stojí Liga Brunina a vznikla díky jejím osobním potřebám. Liga totiž celoživotně trpí těžkou formou růžovky (rosacea). Proto se rozhodla založit značku LABRAINS, která investovala skoro milión euro do výzkumu a vývoje produktů vhodných právě na problémy pleti jako je rosacea, kuperóza, dermatitida a akné. Do té doby totiž na trhu neexistovaly produkty na takové úrovni, které by byly čisté, kvalitní, inovativní a podložené klinickými daty. Slogan firmy LABRAINS mluví za vše: „Krása je věda a věda je krása".